Muži se na internetu vysmívají ženám. Parodují jejich fotky

jaz
7. 12. 2014 10:00
Instagramem se šíří fotografie, na kterých muži parodují své něžnější protějšky. Kopírováním nejčastějších póz poukazují na sebestředný způsob focení, který se v posledních letech stal hitem.
Foto: Instagram

Praha Muži nastavili svými povedenými selfie ženám zrcadlo. Na sociální síti Instagram neustále přibývají fotografie parodující typicky ženské selfie pózy.

Webová stránka Witty and Pretty založila instagramový účet s názvem brosbeingbasic, který je vysloveně mužským klubem. Pánové na ně sdílí fotografie, na kterých špulí rty a pozadí, snaží se o nejvíc svůdný výraz nebo se zvěční těsně po probuzení.

Aby fotografiím dodaly ještě více vtipu, přidávají vlastní hashtagy ve smyslu #TakhleJsemSeProbudil, #DošelMiToaletníPapír nebo #SexyBradka a jiné.

Fenomén selfie mnozí považují za čistě sebestřednou zábavu, do které se ale čím dál častěji zapojují celebrity i politici. Jednu z nejslavnějších selfie pořídila během moderování filmových Oscarů Ellen DeGeneres. Snímek poté na sociálních sítích zlomil rekord v počtu sdílení.

Ženy vrací úder

Dámy, do kterých se v poslední době muži strefují, mají ale na svých profilech na sociálních sítích také řadu selfie, za které by se nemusel stydět žádný muž. Rychlá auta, flákoty masa, momentky z tělocvičny a jiné.

 

Právě se děje

před 38 minutami

EU vyzvala USA, ať přehodnotí ukončení spolupráce s WHO

Evropská unie vyzvala Spojené státy, aby přehodnotily své rozhodnutí skončit spolupráci se Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Krok oznámil na páteční tiskové konferenci americký prezident Donald Trump a konstatoval přitom, že WHO je pod vlivem Číny.

Na USA se v sobotu obrátila předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová a šéf unijní diplomacie Josep Borrell, uvedla agentura AFP. "WHO musí být nadále schopna řídit mezinárodní reakci na pandemie, tu nynější i ty budoucí. Z tohoto důvodu je účast všech nezbytná a nutná," uvedli ve společném prohlášení.

Trump při pátečním oznámení uvedl, že Spojené státy své prostředky původně určené této organizaci věnují na jiné globální zdravotnické účely. Loni USA pokryly zhruba 20 procent rozpočtu WHO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy