Muži se na internetu vysmívají ženám. Parodují jejich fotky

jaz
7. 12. 2014 10:00
Instagramem se šíří fotografie, na kterých muži parodují své něžnější protějšky. Kopírováním nejčastějších póz poukazují na sebestředný způsob focení, který se v posledních letech stal hitem.
Foto: Instagram

Praha Muži nastavili svými povedenými selfie ženám zrcadlo. Na sociální síti Instagram neustále přibývají fotografie parodující typicky ženské selfie pózy.

Webová stránka Witty and Pretty založila instagramový účet s názvem brosbeingbasic, který je vysloveně mužským klubem. Pánové na ně sdílí fotografie, na kterých špulí rty a pozadí, snaží se o nejvíc svůdný výraz nebo se zvěční těsně po probuzení.

Aby fotografiím dodaly ještě více vtipu, přidávají vlastní hashtagy ve smyslu #TakhleJsemSeProbudil, #DošelMiToaletníPapír nebo #SexyBradka a jiné.

Fenomén selfie mnozí považují za čistě sebestřednou zábavu, do které se ale čím dál častěji zapojují celebrity i politici. Jednu z nejslavnějších selfie pořídila během moderování filmových Oscarů Ellen DeGeneres. Snímek poté na sociálních sítích zlomil rekord v počtu sdílení.

Ženy vrací úder

Dámy, do kterých se v poslední době muži strefují, mají ale na svých profilech na sociálních sítích také řadu selfie, za které by se nemusel stydět žádný muž. Rychlá auta, flákoty masa, momentky z tělocvičny a jiné.

 

Právě se děje

Další zprávy