Muži se na internetu vysmívají ženám. Parodují jejich fotky

jaz
7. 12. 2014 10:00
Instagramem se šíří fotografie, na kterých muži parodují své něžnější protějšky. Kopírováním nejčastějších póz poukazují na sebestředný způsob focení, který se v posledních letech stal hitem.
Foto: Instagram

Praha Muži nastavili svými povedenými selfie ženám zrcadlo. Na sociální síti Instagram neustále přibývají fotografie parodující typicky ženské selfie pózy.

Webová stránka Witty and Pretty založila instagramový účet s názvem brosbeingbasic, který je vysloveně mužským klubem. Pánové na ně sdílí fotografie, na kterých špulí rty a pozadí, snaží se o nejvíc svůdný výraz nebo se zvěční těsně po probuzení.

Aby fotografiím dodaly ještě více vtipu, přidávají vlastní hashtagy ve smyslu #TakhleJsemSeProbudil, #DošelMiToaletníPapír nebo #SexyBradka a jiné.

Fenomén selfie mnozí považují za čistě sebestřednou zábavu, do které se ale čím dál častěji zapojují celebrity i politici. Jednu z nejslavnějších selfie pořídila během moderování filmových Oscarů Ellen DeGeneres. Snímek poté na sociálních sítích zlomil rekord v počtu sdílení.

Ženy vrací úder

Dámy, do kterých se v poslední době muži strefují, mají ale na svých profilech na sociálních sítích také řadu selfie, za které by se nemusel stydět žádný muž. Rychlá auta, flákoty masa, momentky z tělocvičny a jiné.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Úřad šerifa v americkém Oregonu přijal do služby českého psa

Úřad šerifa v oregonském okrese Umatilla ve Spojených státech po letech přijal do služby psa, konkrétně belgického ovčáka Skotyho z Česka. V pondělí o tom informovala americká televizní stanice KNDU.

Tamní úřad šerifa měl služebního psa do roku 2014 a loni se po letech rozhodl program obnovit. Vybrán byl belgický ovčák malinois, který je znám jako maliňák. Skoty, který pochází z Česka, je osmnáctiměsíční pes. Trénován je k zadržování pachatelů, stopování a hledání narkotik.

Skoty se svým psovodem Codym Marcumem tento měsíc úspěšně zakončili pětitýdenní výcvik, nyní je tak čeká ostré nasazení do služby.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Soud v Číně poslal do vězení hongkongského knihkupce Minhaie

Soud v Číně poslal za nezákonné poskytování zpravodajských informací do zahraničí na deset let za mříže hongkongského vydavatele a knihkupce se švédským občanstvím Gui Minhaie, napsala agentura Reuters.

Kauza Minhaie, který prodával knihy píšící velmi otevřeně o čínských vůdcích, zkomplikovala vztahy mezi Pekingem a Stockholmem.

Minhai byl jedním z pěti hongkongských nakladatelů a knihkupců, kteří zmizeli na přelomu let 2015 a 2016 a později se objevili ve vazbě v pevninské Číně.

Další zprávy