Francie má pohár, Putin deštník. Ruský prezident nechal zmoknout chorvatskou prezidentku

Magazín Magazín
16. 7. 2018 11:11
Finále mistrovství světa ve fotbale přineslo šest gólů, vniknutí aktivistů na trávník a nakonec francouzskou radost z vítězství. Přestože si televizní moderátoři organizaci šampionátu pochvalovali, při předávání medailí a trofeje se Putin ukázal jako špatný hostitel. Zatímco sám stál v hustém dešti pod deštníkem, prezidentka Chorvatska Kolinda Grabarová Kitarovićová, francouzský prezident Emmanuel Macron i prezident FIFA Gianni Infantino promokli na kost. A lidé na sociálních sítích za to na ruském prezidentovi nenechali niť suchou. Podívejte se, jak reagovali na Putinovu pohostinnost.

Francie má pohár, Putin deštník

"Francie dostala pohár. Kane dostal botu. Modrić míč. Putin dostal deštník," shrnul fotbalový šampionát Američan s přezdívkou Papa Ranjeet. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 42 minutami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy