Nový trend: Sexem přes internet se živí učitelky i soudkyně

jaz
2. 4. 2014 23:42
V Rumunsku zažívají podniky nabízející erotický obsah přes web kameru nevídaný vzestup. Pro místní ženy je rychlý výdělek v době ekonomické nejistoty velkým lákadlem.
Irina (26) se takto živí již osm let. Odejít hodlá až ve 40
Irina (26) se takto živí již osm let. Odejít hodlá až ve 40 | Foto: Profimédia

Bukurešť – Během finanční krize zkrachovaly v Rumunsku v uplynulých letech tisíce společností. To ale není případ erotického byznysu. Jde o jediné odvětví v třiadvacetileté historii tržního hospodářství v Rumunsku, které zaznamenalo až 500 procentní nárůst (v letech 2012  2013). 

Hitem posledních let jsou svlékající se dívky před web kamerou a mezi nejčastější klienty patří hlavně Američané a Britové, kteří platí za minutu soukromého rozhovoru mezi dvěma až šesti eury.

Rychlé peníze

Ceny si určují samy dívky a 40 procent z výdělku musí odevzdat společnosti. O práci je přitom mimořádný zájem. Zatímco před několika lety se dívky ostýchaly, dnes se na jednu pozici hlásí hned deset zájemkyň. 

Jednou z nich byla i studentka práv Elisa, která začala video kariéru před dvěma lety. Díky vysokým provizím si nedávno mohla pořídit automobil za 30 tisíc eur, což je v přepočtu více jak 800 tisíc korun. Její snoubenec, profesor geografie, je s náplní práce své nastávající smířen a respektuje ji. 

O práci v erotickém byznysu neprojevují zájem pouze studentky, ale uchází se o ni rovněž učitelky, policistky nebo soudkyně. Pracovní požadavky totiž nejsou náročné, stačí být krásná, projít školením a umět alespoň jeden cizí jazyk.

 

Právě se děje

před 38 minutami

Čeští fotbalisté zůstali v žebříčku FIFA na 45. místě

Čeští fotbalisté zůstali po třech říjnových zápasech v žebříčku reprezentací FIFA na 45. místě, o které se nyní dělí se Skotskem. Pořadí stále vede Belgie. Mezinárodní federace fotbalových asociací zveřejnila říjnový žebříček na svém webu.

Český tým v říjnu odehrál tři venkovní zápasy. Nejprve v přípravě zvítězil 2:1 na Kypru, následně v Lize národů vyhrál totožným výsledkem v Izraeli a poté ve stejné soutěži podlehl 0:1 ve Skotsku. Během srazu z mužstva postupně kvůli koronavirovým opatřením vypadlo sedm hráčů a v posledním duelu scházel i hlavní trenér Jaroslav Šilhavý.

Z českých soupeřů v Lize národů si nejvíce polepšil Izrael, který se posunul o pět míst na 88. pozici. Skotové poskočili o čtyři příčky a mají stejně bodů jako Šilhavého svěřenci. Slováci naopak klesli o jedno místo na 37. pozici.

Už přes dva roky vévodí žebříčku Belgičané. Prvních pět míst zůstalo nezměněno, na šestou pozici poskočili Španělé. Největší posun se povedl Maltě, která si polepšila o šest příček na 180. místo.

Další zprávy