Nový trend: Sexem přes internet se živí učitelky i soudkyně

jaz
2. 4. 2014 23:42
V Rumunsku zažívají podniky nabízející erotický obsah přes web kameru nevídaný vzestup. Pro místní ženy je rychlý výdělek v době ekonomické nejistoty velkým lákadlem.
Irina (26) se takto živí již osm let. Odejít hodlá až ve 40
Irina (26) se takto živí již osm let. Odejít hodlá až ve 40 | Foto: Profimédia

Bukurešť – Během finanční krize zkrachovaly v Rumunsku v uplynulých letech tisíce společností. To ale není případ erotického byznysu. Jde o jediné odvětví v třiadvacetileté historii tržního hospodářství v Rumunsku, které zaznamenalo až 500 procentní nárůst (v letech 2012  2013). 

Hitem posledních let jsou svlékající se dívky před web kamerou a mezi nejčastější klienty patří hlavně Američané a Britové, kteří platí za minutu soukromého rozhovoru mezi dvěma až šesti eury.

Rychlé peníze

Ceny si určují samy dívky a 40 procent z výdělku musí odevzdat společnosti. O práci je přitom mimořádný zájem. Zatímco před několika lety se dívky ostýchaly, dnes se na jednu pozici hlásí hned deset zájemkyň. 

Jednou z nich byla i studentka práv Elisa, která začala video kariéru před dvěma lety. Díky vysokým provizím si nedávno mohla pořídit automobil za 30 tisíc eur, což je v přepočtu více jak 800 tisíc korun. Její snoubenec, profesor geografie, je s náplní práce své nastávající smířen a respektuje ji. 

O práci v erotickém byznysu neprojevují zájem pouze studentky, ale uchází se o ni rovněž učitelky, policistky nebo soudkyně. Pracovní požadavky totiž nejsou náročné, stačí být krásná, projít školením a umět alespoň jeden cizí jazyk.

 

Právě se děje

Další zprávy