Nový trend: Sexem přes internet se živí učitelky i soudkyně

jaz
2. 4. 2014 23:42
V Rumunsku zažívají podniky nabízející erotický obsah přes web kameru nevídaný vzestup. Pro místní ženy je rychlý výdělek v době ekonomické nejistoty velkým lákadlem.
Irina (26) se takto živí již osm let. Odejít hodlá až ve 40
Irina (26) se takto živí již osm let. Odejít hodlá až ve 40 | Foto: Profimédia

Bukurešť – Během finanční krize zkrachovaly v Rumunsku v uplynulých letech tisíce společností. To ale není případ erotického byznysu. Jde o jediné odvětví v třiadvacetileté historii tržního hospodářství v Rumunsku, které zaznamenalo až 500 procentní nárůst (v letech 2012  2013). 

Hitem posledních let jsou svlékající se dívky před web kamerou a mezi nejčastější klienty patří hlavně Američané a Britové, kteří platí za minutu soukromého rozhovoru mezi dvěma až šesti eury.

Rychlé peníze

Ceny si určují samy dívky a 40 procent z výdělku musí odevzdat společnosti. O práci je přitom mimořádný zájem. Zatímco před několika lety se dívky ostýchaly, dnes se na jednu pozici hlásí hned deset zájemkyň. 

Jednou z nich byla i studentka práv Elisa, která začala video kariéru před dvěma lety. Díky vysokým provizím si nedávno mohla pořídit automobil za 30 tisíc eur, což je v přepočtu více jak 800 tisíc korun. Její snoubenec, profesor geografie, je s náplní práce své nastávající smířen a respektuje ji. 

O práci v erotickém byznysu neprojevují zájem pouze studentky, ale uchází se o ni rovněž učitelky, policistky nebo soudkyně. Pracovní požadavky totiž nejsou náročné, stačí být krásná, projít školením a umět alespoň jeden cizí jazyk.

 

Právě se děje

před 31 minutami

Obětí neštěstí v Lenoře byl starší muž, ukázala genetická expertiza

Obětí požáru a výbuchu bytového domu v Lenoře ze začátku října byl třiapadesátiletý muž, jeden z obyvatel domu. Jeho totožnost potvrdila genetická expertiza. Příčiny výbuchu a požáru dosud nebyly stanoveny.Při neštěstí bylo dalších devět lidí zraněno, z toho dva těžce, a 19 lidí z vedlejších bytových domů muselo na čas opustit své domovy.

Dům vybuchl a shořel v Lenoře 3. října. Podle místních způsobil tragédii právě muž, který tam zahynul a na kterého si údajně sousedé z domu dlouhodobě stěžovali.

"Další nové podrobnosti nejsou, nadále na vyšetřování pracujeme a jihočeští kriminalisté se případem nadále intenzivně zabývají," řekla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Další zprávy