reklama
 
 

Nový trend: Sexem přes internet se živí učitelky i soudkyně

2. 4. 2014 23:42
V Rumunsku zažívají podniky nabízející erotický obsah přes web kameru nevídaný vzestup. Pro místní ženy je rychlý výdělek v době ekonomické nejistoty velkým lákadlem.

Bukurešť – Během finanční krize zkrachovaly v Rumunsku v uplynulých letech tisíce společností. To ale není případ erotického byznysu. Jde o jediné odvětví v třiadvacetileté historii tržního hospodářství v Rumunsku, které zaznamenalo až 500 procentní nárůst (v letech 2012  2013). 

Hitem posledních let jsou svlékající se dívky před web kamerou a mezi nejčastější klienty patří hlavně Američané a Britové, kteří platí za minutu soukromého rozhovoru mezi dvěma až šesti eury.

Rychlé peníze

Ceny si určují samy dívky a 40 procent z výdělku musí odevzdat společnosti. O práci je přitom mimořádný zájem. Zatímco před několika lety se dívky ostýchaly, dnes se na jednu pozici hlásí hned deset zájemkyň. 

Jednou z nich byla i studentka práv Elisa, která začala video kariéru před dvěma lety. Díky vysokým provizím si nedávno mohla pořídit automobil za 30 tisíc eur, což je v přepočtu více jak 800 tisíc korun. Její snoubenec, profesor geografie, je s náplní práce své nastávající smířen a respektuje ji. 

O práci v erotickém byznysu neprojevují zájem pouze studentky, ale uchází se o ni rovněž učitelky, policistky nebo soudkyně. Pracovní požadavky totiž nejsou náročné, stačí být krásná, projít školením a umět alespoň jeden cizí jazyk.

autor: jaz | 2. 4. 2014 23:42

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama