reklama
 
 

Dycky Kubera? Senátor se vyfotil před Severkou, na Facebooku spletli Most s Prahou

21. 2. 2019 17:24
Seriál Most!, který vysílá v pondělí večer Česká televize, během uplynulých týdnů takřka zlidověl. Vlny zájmu využil i předseda Senátu Jaroslav Kubera, který se vyfotil před hospodou Severka a fotografií se pochlubil na Facebooku. Jak se ale ukázalo, administrátor profilu Senátu zaměnil mosteckou hospodu za tu pražskou se stejným názvem a na sítích se rozjela kuriózní debata o pravé Severce.

"Předseda Senátu Kubera má rád svůj Ústecký kraj a taky kultovní seriál Most!. Proto zavítal do legendární hospody Severka. Hezký večer všem," zní příspěvek ze středečního večera, který se objevil na oficiálním facebookovém profilu Senátu Parlamentu ČR. 

Jenže Severka, před níž senátor Kubera ve večerních hodinách pózuje, není slavným podnikem v Mostě, nýbrž obyčejnou hospodou na pražském sídlišti Jižní Město.

V komentářích pod fotografií na to správce profilu upozorňuje i samotný pořad České televize. "Vážený Kubero, když už teda ‪#dyckymost, tak proč se fotíte na pražském Jižním Městě před úplně jinou Severkou?" táže se administrátor profilu seriálu Most! v diskusi.

Správce profilu Senát Parlamentu ČR vzápětí s nadsázkou odpověděl, že pan předseda to ví, je přece fandou seriálu. "Severky teď prostě táhnou, ať už jste v Mostě, nebo v Praze," končí kuriózní debatu o pravé Severce. 

Poslední díl seriálu odvysílá Česká televize 25. února. Most! je společným projektem scenáristy Petra Kolečka a režiséra Jana Prušinovského.

autor: Magazín | 21. 2. 2019 17:24

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama