Kuriózní žaloba: Domov důchodců objednal seniorům striptéra

jaz
13. 4. 2014 21:20
V New Yorku pořídil dům s pečovatelskou službou svým klientům pro povyražení striptéra. To se ale nezdálo synovi jedné z obyvatelek a podal na zařízení žalobu.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Long Island – Když přišel Franklin Youngblood začátkem tohoto roku na návštěvu za svou matkou Bernice, pobouřila ho fotografie, kterou u ní našel.

Byla na ní vyfocená jeho matka v dosti choulostivé situaci, jak strká bankovky za spodní prádlo svalnatého striptéra. Pobouřený muž konfrontoval přítomnou sestru, která ale tvrdila, že domov poskytl tento druh zábavy svým klientům v dobré víře.

Znechucený Franklin ale tvrdí, že matka není schopna domyslet vážnost situace a postrádá mentální i fyzické schopnosti, kterými se mohla tomuto lascivnímu tanci bránit.

"Bernice Youngblood byla 85 let křesťankou a těžce pracující a dámou. A teď je poskvrněna," řekl NY Post rodinný právník.

Pana Youngblooda na celé věci ještě pohoršuje, že žena rozhazovala peníze, které měly být uzamčeny mimo její dosah. O tyto finance se totiž po její smrti měl rozdělit se svými sourozenci.

 

Právě se děje

před 48 minutami

Elektronická evidence tržeb se odkládá až do konce roku 2022

Odklad elektronické evidence tržeb (EET) se prodlouží až do konce roku 2022. Prezident Miloš Zeman tuto změnu zákona podepsal, informoval dnes ČTK jeho mluvčí. Důvodem odkladu je podle ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) snaha ulevit podnikatelům v době koronavirové epidemie. Podle expertů i opozice to znamená konec tohoto projektu.

Povinnost EET je prozatím zrušena do konce letošního roku. Vláda navrhla další odklad na základě aktuální situace kolem šíření koronaviru, výhledu ekonomiky a konzultace s podnikatelskými svazy, asociacemi a komorami. O osudu EET se nejspíš rozhodne ve sněmovních volbách na podzim 2021. Schillerová věří tomu, že EET bude obnoveno.

Zdroj: ČTK
Další zprávy