Jeptiška přezpívala hříšnou píseň od Madonny. Stala se hitem

Magazín Magazín
23. 10. 2014 15:12
Vítězka italské pěvecké soutěže vydala cover verzi známého hitu americké zpěvačky Madonny a dala jí naprosto jiný rozměr.
Cristina Scuccia
Cristina Scuccia | Foto: YouTube

Praha – Řádová sestra Cristina Scuccia zvítězila letos v březnu v soutěži Hlas Itálie, kde zaujala interpretací písně No One od Alicie Keys. Tehdy ještě prohlašovala, že se nehodlá vydat na dráhu zpěvačky a bude se i nadále starat v klášteře nedaleko Milána o tamní děti. Začátkem týdne ale vydala videoklip, který je předzvěstí debutového alba.

Podívejte se na videoklip italské jeptišky
Podívejte se na videoklip italské jeptišky | Video: YouTube

Šestadvacetiletá sestra z řádu sv. Voršily přezpívala známou skladbu od Madonny Like a Virgin z roku 1984. Text i název písně může někomu v případě jeptišky připadat nevhodný, Cristina svůj výběr ale omluvila "vyšším rozměrem".

"Po přečtení textu, aniž byste byli ovlivněni předchozími výklady, zjistíte, že je to píseň o síle lásky a vykoupení lidí z jejich minulosti," řekla italskému deníku Avvenire s tím, že by ráda viděla, jak se bude Madonna tvářit, až se dozví, kdo přezpíval její slavný hit.

Černobílý klip je zasazený stejně jako u Madonny do kulis Benátek, ovšem na rozdíl od americké verze je mnohem klidnější a Cristina v řádovém rouchu cudnější.

Díky soutěži, ve které ji podporovali jak rodiče, tak řádové sestry, dokázala mladá jeptiška zlepšit mediální vnímání církve a získat si řadu fanoušků, o čemž svědčí i více jak jeden milion a půl zhlédnutí videoklipu na YouTube. Album se na pultech obchodů objeví už 11. listopadu.

 

Právě se děje

Další zprávy