Češka se stala předlohou světově oblíbené erotické pomůcky

Magazín Magazín
3. 2. 2015 10:28
Česko se v zahraničních médiích objevilo v souvislosti s továrnou na erotické pomůcky, která vyrábí produkty podle české předlohy. Reportáž viděly přes tři miliony lidí.
Foto: YouTube

Dos Hermanas – Na jihu Španělska se nachází továrna společnosti Fleshlight vyrábějící v současnosti jeden z největších taháků erotického trhu, realistickou repliku pohlavních orgánů. Předlohou se stala hvězda z filmů pro dospělé z České republiky. Reportáž na YouTube zaznamenala tři miliony zhlédnutí, informuje web Huffington Post.

Osmadvacetiletá Eufrat s řadou uměleckých přezdívek byla oslovená televizní stanicí Metropolis News, aby navštívila španělskou továrnu a podívala se na výrobu pánské erotické pomůcky, která má po celém světě milionu příznivců.

Návštěva české herečky z filmů pro dospělé ve španělské továrně.
Návštěva české herečky z filmů pro dospělé ve španělské továrně. | Video: YouTube

Pro společnost sídlící ve městečku Dos Hermanas na jihu Španělska byla kuriózní návštěva české herečky velkou událostí. Korunku celé delegaci nasadila sama Eufrat svou českou angličtinou, kterou komentovala tisíce replik své vlastní vagíny.

"Můj otec mi jednou řekl, že ženy mají speciální dar od boha. S naší vagínou totiž můžeme být hvězdy. Vzhledem k mé práci je to pravda," svěřila se Eufrat filmařům na cestě do továrny.

"Nezdá se ti o tom? Nevidíš, když jdeš spát, samé vagíny?" ptá se mladá herečka jedné z dělnic, která využije příležitosti jako spousta dalších zaměstnanců a s Eufrat se nechá vyfotografovat na památku.

V posledních letech došlo ke zlepšení výroby i v oblasti sexuálních hraček. Nafukovací beztvaré pomůcky nahradily silikonové výrobky. V případě repliky české herečky se ale jedná o důležitou příměs rostlinných olejů, které posunuly výrobu na jinou úroveň, kdy erotické pomůcky navozují dojem opravdového lidského doteku.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy