Netradiční domácnost: Tři lesby čekají své první dítě

pej
27. 4. 2014 8:00
Třem americkým lesbám žijícím v jedné domácnosti se splnil sen. Brzy budou mít své první dítě.
Doll, Brynn a Kitten
Doll, Brynn a Kitten | Foto: Repro YouTube

Massachusetts - Doll, Brynn a Kitten si loni v létě uspořádaly svatební ceremoniál se vším, co k tomu náleží. Oblečené v bílých šatech a závojích tak vstoupily do pomyslného manželství.

"Plakala jsem, když jsem sledovala, jak jdou Doll a Kitten uličkou spolu se svými tatínky ke mně," řekla Brynn magazínu The Sun.  

Brynn a Kitten vstoupily do registrovaného partnerství před dvěma a půl lety, až potom se do jejich společné domácnosti přistěhovala Doll.

Svatba první homosexuální trojice na světě
Svatba první homosexuální trojice na světě | Video: YouTube

Trojice žijící v nekonvenčním svazku, který pokládá za manželství, očekává narození prvního společného potomka. Nejmladší, sedmadvacetiletá Kitten, je totiž v šestém měsíci těhotenství díky neznámému dárci spermií.

"Nechaly jsme si od právníků vypracovat speciální smlouvu, takže náš majetek je rozdělen rovnoměrně," obhajuje jejich svazek Brynn.

Každá má na chodu domácnosti svůj nezastupitelný podíl. Jedna se stará o finanční zabezpečení, druhá o úklid a třetí o vaření. Spí ve společném loži a sex praktikují buď všechny, nebo v páru.

 

Právě se děje

před 47 minutami

Trump propustil Albrightovou a další z poradního orgánu Pentagonu

Americký prezident Donald Trump pokračuje necelé dva měsíce před koncem svého mandátu v personálních změnách na ministerstvu obrany. Podle zdrojů časopisu Foreign Policy zbavil funkce několik vysoce postavených činitelů z Odboru obranné politiky (DPB), což je externí poradní orgán ministerstva. Mezi nimi byla například Madeleine Albrightová, česká rodačka, jež byla první ženou, která stála v čele americké diplomacie v letech 1997 až 2001. Zprávy o personálních změnách následně potvrdilo i ministerstvo.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Policisté zajistili na několika místech miliony korun v hotovosti patřící bývalému místopředsedovi Fotbalové asociace ČR Romanu Berbrovi.

Policisté zajistili na několika místech miliony korun v hotovosti patřící bývalému místopředsedovi Fotbalové asociace ČR Romanu Berbrovi. Uvedla to dnes Česká televize. Kriminalisté také zjistili, že Berbr ovládá společnost Lugas Corporation na Seychelských ostrovech, přes niž může řídit i své podnikání v Česku. I proto soud rozhodl, že zůstane ve vazbě.

"Kapitál této společnosti (na Seychelských ostrovech) dle rejstříku dosahuje výše 100.000 dolarů a je rozdělen do akcií, jichž je obviněný držitelem," citovala Česká televize z vazebního návrhu Vrchního státního zastupitelství v Praze.

Peníze i investiční drahé kovy objevili policisté při razii v Berbrově bankovní bezpečnostní schránce. Bankovky našli také v jeho kanceláři v budově Plzeňského fotbalového svazu, v jehož čele Berbr stál. Další hotovost zabavili podle České televize v trezoru vedeném na jeho dceru.

Do vazby fotbalového funkcionáře, který je jedním z 20 obviněných v kauze údajného ovlivňování výsledků zápasů druhé a třetí fotbalové ligy, poslal v říjnu Obvodní soud pro Prahu 6. Proti rozhodnutí Berbr podal stížnost, které minulý týden odvolací pražský městský soud nevyhověl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy