Netradiční domácnost: Tři lesby čekají své první dítě

pej
27. 4. 2014 8:00
Třem americkým lesbám žijícím v jedné domácnosti se splnil sen. Brzy budou mít své první dítě.
Doll, Brynn a Kitten
Doll, Brynn a Kitten | Foto: Repro YouTube

Massachusetts - Doll, Brynn a Kitten si loni v létě uspořádaly svatební ceremoniál se vším, co k tomu náleží. Oblečené v bílých šatech a závojích tak vstoupily do pomyslného manželství.

"Plakala jsem, když jsem sledovala, jak jdou Doll a Kitten uličkou spolu se svými tatínky ke mně," řekla Brynn magazínu The Sun.  

Brynn a Kitten vstoupily do registrovaného partnerství před dvěma a půl lety, až potom se do jejich společné domácnosti přistěhovala Doll.

Svatba první homosexuální trojice na světě
Svatba první homosexuální trojice na světě | Video: YouTube

Trojice žijící v nekonvenčním svazku, který pokládá za manželství, očekává narození prvního společného potomka. Nejmladší, sedmadvacetiletá Kitten, je totiž v šestém měsíci těhotenství díky neznámému dárci spermií.

"Nechaly jsme si od právníků vypracovat speciální smlouvu, takže náš majetek je rozdělen rovnoměrně," obhajuje jejich svazek Brynn.

Každá má na chodu domácnosti svůj nezastupitelný podíl. Jedna se stará o finanční zabezpečení, druhá o úklid a třetí o vaření. Spí ve společném loži a sex praktikují buď všechny, nebo v páru.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

České basketbalistky zahájily boje o ME výhrou v Itálii

České basketbalistky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2021 vítězstvím 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie. Další zápas čeká výběr trenéra Štefana Svitka v neděli, kdy v pražské hale Královka nastoupí proti Rumunsku.

Nejlepší střelkyní hostujícího celku byla v Cagliari s 15 body Julia Reisingerová, 11 bodů přidala Kia Vaughnová a český tým tak úspěšně vykročil za čtrnáctou účastí na mistrovství Evropy za sebou. Na šampionát postoupí vítězové devíti kvalifikačních skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Kvalifikace basketbalistek o postup na mistrovství Evropy 2021 - skupina D:

Itálie - ČR 52:62 (19:16, 29:33, 41:44)

Nejvíce bodů: Zandalasiniová 16, Dottová 13, Bestagnová 10 - Reisingerová 15, Vaughnová 11, Elhotová 9. Fauly: 14:16. Trestné hody: 13/6 - 8/7. Trojky: 4:3. Doskoky: 35:47.

Rumunsko - Dánsko 70:55 (39:29).

Další zprávy