Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Kupte si QLED TV od Samsungu a získáte telefon Galaxy S20 nebo soundbar zdarma

22. 9. 2020 17:35
Pouze do 27. září dáváme ke každé letošní QLED 8K nebo lifestylové TV Samsung hodnotný bonus.
Foto: Samsung

Rádi fotíte nebo natáčíte na mobil v tom nejvyšším možném rozlišení? Nebo jste fandové kvalitního zvuku a designových soundbarů? V obou případech máte šanci získat k letošním modelovým řadám QLED televizorů Samsung opravdu hodnotné bonusy. Fanouškům ultravysokého rozlišení 8K přidává Samsung k televizorům Q800T a Q950T letošní smartphone Galaxy S20 šedé barvy s interní pamětí 128GB v hodnotě 22 990 Kč a k lifestylovým televizorům The Frame a The Serif designové soundbary HW-S60 nebo HW-S61 v ceně 8 990 Kč.

"QLED 8K televizor a smartphone Galaxy S20 představují ideální kombinaci pro ty, kteří mají rádi co nejostřejší obraz. S Galaxy S20 lze natáčet v rozlišení 8K a poté tento nativní obsah přehrávat na QLED 8K televizoru," říká Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. "U lifestylových televizorů jsme vybrali za bonus takové soundbary, které s modely The Frame a The Serif ladí nejen technicky, ale také designově," dodává.

Znásobte kvalitu vašeho nákupu

QLED 8K televizory Samsung představují špičku ve svém oboru. Nejen že zprostředkují nejvyšší možné rozlišení obrazu, ale díky svému takřka bezrámečkovému designu doslova vtáhnou diváky do děje. Novou dimenzi reality umožňuje rekordních 33 milionů pixelů, jež představují rozlišení čtyřikrát větší než Ultra HD/4K. 

Lifestylové televizory The Frame kombinují technologii QLED s unikátním designem, který umožňuje přepínat mezi sledováním televize a režimem Ambient, v němž je možné z televizoru vytvořit obraz nerozeznatelný od skutečného uměleckého díla. 

Lifestylové televizory The Serif ocení všichni milovníci designu pro jejich unikátní vzhled a možnost praktického umístění kamkoli do interiéru - buď na speciálních nožkách, nebo jen tak bez stojanu.

Mimořádná akce Samsungu, během níž můžete ke QLED 8K televizorům letošních modelových řad získat mobilní telefon Galaxy S20 a k lifestylovým televizorům The Frame a The Serif designové soundbary HW-S60 nebo HW-S61, probíhá ve všech značkových prodejnách Samsung a na e-shopu Samsung.cz pouze do 27. září 2020.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Spojené arabské emiráty ratifikovaly dohody o normalizaci vztahů s Izraelem

Kabinet Spojených arabských emirátů dnes ratifikoval dohodu o navázání plnohodnotných diplomatických vztahů s Izraelem, kterou zástupci obou zemí podepsali ve Washingtonu v září. Informovala o tom agentura Reuters. Izraelská vláda a parlament dohodu se SAE ratifikovaly minulý týden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy