Třiadvacátá bondovka Skyfall měla premiéru 23. října v Royal Albert Hall

Třiadvacátá bondovka Skyfall měla premiéru 23. října v Royal Albert Hall
... a protože by měl ještě zůstat i na další dvě pokračování, měli fotografové samozřejmě o jeho portrét největší zájem.
Javier Bardem umí zahrát dokonalé padouchy, i když na to zdaleka nevypadá.
Berenice Marlohe, půvabná Francouzka, se stala novou "bondgirl".
Judi Dench hraje šéfku tajné služby MI6 posedmé - stala se jí v roce 1995 ve Zlatém oku.
Foto: Reuters
Kultura
23. 10. 2012 22:28

Bondovky vydělaly za padesát let od natočení první (Dr. No) už skoro 100 miliard (v korunách). Není proto divu, že premiéra každé další je událostí, která je hodná i přítomnosti britské královské rodiny. Třiadvacátá bondovka s titulem Skyfall měla premiéru 23. října v londýnské Royal Albert Hall.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 7 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy