Trailer: Zoufalé ženy dělají podle Renče zoufalé věci. Třeba padají z kola nebo na stolek s jídlem

Režisér Filip Renč představuje první ukázku z komedie Zoufalé ženy dělají zoufalé věci, která půjde do kin v lednu příštího roku. Hlavní hrdinka Olga (Klára Issová) v něm dělá samé málo pravděpodobné věci: hodně zakopává, dobíhá kočárek a po ulici chodí s pleťovou maskou. Film vznikal v Praze, Kladně a na Slovensku podle scénáře Haliny Pawlowské, jež za účelem filmu spojila dvě knihy. "Bude to crazy, napínavý, dobrodružný, mystický, dramatický, akční a světový film pro single ladies, nespokojené rozvedené ženy, matky, milé tchyně, babičky se smyslem pro humor, tety, sestry i zhrzené milenky," říká Filip Renč. Kromě Kláry Issové ve snímku hrají například Lenka Vlasáková nebo Jiří Dvořák.
Trailer k filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci | Video: Bioscop
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Cisternová loď řízená českým kapitánem poškodila most v nizozemském Groningenu

Cisternová loď, kterou řídil 59letý český kapitán, narazila do důležitého mostu v nizozemském Groningenu. Nikomu se nic nestalo, ale škody na mostě jsou podle zástupců města velké.

Policie českého kapitána zadržela. Testy ukázaly, že nepožil alkohol, ani si nevzal žádní drogy. Čelí podezření, že nemá dostatečné schopnosti k řízení lodi.

Svědci nehody, která se stala v noci na sobotu, vypověděli, že slyšeli hlasitou ránu. V té době most zrovna nepřejíždělo žádné auto, jen jeden řidič mopedu. Náraz lodi ho vyděsil.

Vyšetřování nehody bude pokračovat i v příštích dnech. Cisternová loď Bodensee je 110 metrů dlouhá a pluje pod německou vlajkou. Podle policie na ní nebyly žádné technické závady. Se čtyřčlennou posádkou plula ze Štrasburku do nizozemského Delfzijlu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy