Osamělý jezdec s Johnnym Deppem doklopýtali ke světové premiéře

Osamělý jezdec s Johnnym Deppem doklopýtali ke světové premiéře
Měl to být jednoznačný hit. S obrovským rozpočtem, ale není jasné, zda se všechny peníze správně vrátí. Premiéra se nakonec odbyla na Disneyho westernovém ranči v Anaheimu.
Režisér Gore Verbinski měl s projektem hodně problémů. V létě 2011 dokonce Disney projekt zastavili.
V novém podání Osamělého jezdce dostal roli Johna Reida Armie Hammer.
Johnnyho Deppa proslavila nejvíc postava kapitána Jacka Sparowa, kterou stvořil také režisér Gore Verbinski.
Foto: Reuters
Kultura Kultura
25. 6. 2013 12:38

Očekávaný film Osamělý jezdec má za sebou světovou premiéru, i když ještě před dvěma lety chtěl Disney celý projekt zrušit. Režisér Pirátů z Karibiku Gore Verbinski ve snímku nově zpracovává v Americe dobře známý příběh, na jehož začátku je jednotka amerických rangerů přepadena zákeřným banditou Bartholomewem "Butchem" Cavendishem. Jeden z vojáků, John Reid, však díky pomoci indiána jménem Tonto přežije. Ti dva pak bojují proti nespravedlnosti na Divokém západě. Do českých kin se film dostane 4. července, do amerických o den dříve.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Americká vláda se zaměří na platby v kryptoměnách při kyberútocích, uvádí The Wall Street Journal

Americká vláda chce ztížit hackerům možnost využívat kryptoměny k ziskům při kyberútocích. Chystá několik kroků včetně sankcí, píše s odvoláním na zdroje obeznámené se situací deník The Wall Street Journal (WSJ). Platit by tato opatření podle listu mohla začít už příští týden.

Kabinet připravuje nové pokyny ohledně rizik spojených s usnadňováním takových plateb požadovaných jako výkupné při digitálních útocích. V plánu jsou pokuty a další postihy.

Další zprávy