Lidé se v pátek dopoledne loučí v Národním divadle s hercem Janem Třískou

ČTK ČTK
6. 10. 2017 9:54
V Národním divadle v Praze se dnes lidé od půl desáté loučí s hercem Janem Třískou, jenž zemřel 25. září na následky zranění, která utrpěl při pádu z Karlova mostu. Lidé nosí do historické divadelní budovy květiny, současně se mohou podepsat do kondolenční knihy ve foyeru divadla. V deset hodin začíná zhruba hodinový rozlučkový program, který má na starost Jan Svěrák. Mezi čestnými hosty jsou Zdeněk Svěrák či Iva Janžurová. Na jevišti Národního divadla Tříska začínal, angažován tam byl už za studií. Rozloučení s Janem Třískou je možné sledovat na ČT24.
Jan Tříska.
Jan Tříska. | Foto: ČTK

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy