VIDEO Stallone vs. De Niro. Rambo a Zuřící býk v ringu

Kultura Kultura
13. 9. 2013 15:02
Podívejte se na ukázku z komedie Grudge Match se Sylvestrem Stallonem a Robertem De Nirem
Sylvester Stallone a Robert De Niro jdou znovu do ringu.
Sylvester Stallone a Robert De Niro jdou znovu do ringu. | Foto: Warner Bros.

Video - Je čas trénovat. Určitě na to dostanete chuť po zhlédnutí první ukázky k filmu Grudge Match, v němž se objeví v hlavních rolích Sylvester Stallone a Robert De Niro jako boxerští veteráni. Oba jsou přece špičkoví boxeři, což dokálal první v Rambo, druhý zase jako Zuřící býk.

Oba filmoví boxeři se po padesáti letech mají utkat zřejmě ve svém poslední zápasae o titul. Jsou samozřejmě jako bývalí šampioni známí svou nevraživostí, což jistě přinese řadu vtipných situací. Rozhodně se nejedná o triumfální návrat hrdinů, spíš si diváci vychutnají řadu vtipů i v podání Kevina Harta, Kim Basinger a Alana Arkina.

V amerických kinech se film objeví hned po Štědrém dnu, 25. prosince. Datum české premiéry zatím není známý.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 23 minutami

Národní galerie Praha prodlouží výstavu maleb a dalších prací slavného malíře Rembrandta van Rijna do 21. března

Národní galerie Praha prodlouží výstavu maleb a dalších prací slavného malíře Rembrandta van Rijna do 21. března. Uvedla to dnes Česká televize. Výstava v paláci Kinských nazvaná Rembrandt: Portrét člověka začala 25. září a měla trvat do konce ledna. Kvůli nejpřísnějším opatřením proti koronaviru je od 27. prosince pro veřejnost uzavřená.

V paláci Kinských je vystaveno deset maleb a přes 50 prací slavného malíře. Výstava měla původně začít na jaře, její otevření bylo kvůli šíření nemoci covid-19 přesunuto na září. V prosinci byla mezi pěti výstavami, které měly výjimku ze zákazu otevření. Výjimku hygieniků s několika podmínkami dostaly výstavy s významnými zahraničními zápůjčkami. Ostatní galerie a muzea musela zavřít od 18. prosince.

Výstavu NGP připravila ve spolupráci s Wallraf-Richartz-Museum & Fondation Corboud v Kolíně nad Rýnem. Díla zapůjčily instituce jako Metropolitní muzeum v New Yorku, Londýnská Národní galerie, madridské Prado, Rijksmuseum v Amsterdamu či vídeňská Albertina. Výstava byla ústředním loňským projektem NGP. Bývalá ředitelka NGP Anne-Marie Nedoma ČTK před otevřením výstavy řekla, že tolik významných uměleckých děl Rembrandta i jeho souputníků lidé v Praze ještě neviděli.

Zdroj: ČTK
Další zprávy