VIDEO Stallone vs. De Niro. Rambo a Zuřící býk v ringu

Kultura Kultura
13. 9. 2013 15:02
Podívejte se na ukázku z komedie Grudge Match se Sylvestrem Stallonem a Robertem De Nirem
Sylvester Stallone a Robert De Niro jdou znovu do ringu.
Sylvester Stallone a Robert De Niro jdou znovu do ringu. | Foto: Warner Bros.

Video - Je čas trénovat. Určitě na to dostanete chuť po zhlédnutí první ukázky k filmu Grudge Match, v němž se objeví v hlavních rolích Sylvester Stallone a Robert De Niro jako boxerští veteráni. Oba jsou přece špičkoví boxeři, což dokálal první v Rambo, druhý zase jako Zuřící býk.

Oba filmoví boxeři se po padesáti letech mají utkat zřejmě ve svém poslední zápasae o titul. Jsou samozřejmě jako bývalí šampioni známí svou nevraživostí, což jistě přinese řadu vtipných situací. Rozhodně se nejedná o triumfální návrat hrdinů, spíš si diváci vychutnají řadu vtipů i v podání Kevina Harta, Kim Basinger a Alana Arkina.

V amerických kinech se film objeví hned po Štědrém dnu, 25. prosince. Datum české premiéry zatím není známý.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 5 minutami

Stát může vyplácet další program COVID nájemné, má schválení Evropské komise

Evropská komise udělila notifikaci třetí výzvě programu COVID nájemné. Sdělila to Štěpánka Filipová, mluvčí ministerstva průmyslu a obchodu (MPO), které program připravilo a díky schválení komise může začít vyplácet dotace. Stát z COVID nájemného III přispívá podnikatelům zasaženým v souvislosti s pandemií 50 procent na komerční nájem za čtvrtý kvartál loňského roku. Zájemci mohou o podporu žádat do 8. dubna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy