Matt Damon by se rád vrátil k Bourneovi. Ale neví jak

Kultura Kultura
17. 12. 2012 7:45
Damon by se k Bourneovi rád vrátil, ale zatím nemá nápad
Foto: Reuters

Praha - Zdá se, že pokračování kultovní trilogie o agentu Jasonu Bourneovi s Mattem Damonem v hlavní roli není ztraceno. Poté, co prolétl kiny vlažně přijatý Bourneův odkaz, kde se Damon mihl jen prostřednictvím záběrů z trilogie, se hollywoodský herec během rozhovoru pro server Deadline vyjádřil, že stále uvažuje o možnosti pokračování.

Jak on tak režisér nejlepších dílů Paul Greengrass však dosud nemají ten správný nápad. „Ani jeden z nás není proti. Mám rád tu postavu a za mě důvod pro to dělat film je ten, že ho lidé prostě chtějí vidět," řekl Damon a dodal, že s Greengrassem vědí, že získat tak oddané publikum, jaké mají filmy o Bourneovi, je privilegium. „Ale s tím souvisí i to, že film by měl být stejně dobrý jako předchozí tři. Dokud to nejsme schopni zaručit, nepustíme se do toho," míní Damon.

O možném pokračování diskutovali i se scénáristou Jonahem Nolanem, který spolupracoval na Batmanech či Dokonalém triku, ale ani on jim prý nedokázal poradit. „Paul a já o tom mluvíme roky, ale dosud nedovedeme odhadnout, o čem by čtyřka měla být," uzavírá Damon.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Další zprávy