Audio: Lana Del Rey vydává singl Young and Beautiful

Kultura Kultura
22. 4. 2013 15:48
Poslechněte si nový singl ze soundtracku filmu Velký Gatsby
Lana Del Rey
Lana Del Rey | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Lana Del Rey zítra (23. dubna) vydá singl Young and Beautiful ze soundtracku k filmu Baze Luhrmanna Velký Gatsby.

Poslechněte si celou píseň:

"Fitzgeraldův román jsme okořenili hudebními odkazy specifickými pro atmosféru prostředí a doby roku 1922. Přestože jsem si vědom, že Fitzgerald označoval toto období jako "jazzové období" a toto období také divák na plátně uvidí, my žijeme v "době hip-hopu" a chceme, aby naši diváci cítili vliv moderní hudby stejně, jako Fitzgerald chtěl, aby to jeho čtenáři cítili v době vydání knihy," říká režisér Luhrmann, který přizval ke spolupráci rappera a producenta Jay-Z.

Na soundtracku zazní také písně od Beyoncé, André 3000, Fergie, Coco O. of Quadron, Gotye, Nero a Sia. Diváci určitě poznají několik oblíbených hitů v novém kabátě, například Love Is Blindness od U2 v podání Jacka Whitea. Beyoncé a André 3000 nazpívali coververzi Back To Black od Amy Winehouse a nové aranžmá vlastních klasických písní Bryana Ferryho - Love Is The Drug a společně s Emeli Sandé na Crazy in Love od Beyoncé. Nové písně pro film napsali Florence a The Machine, Lana Del Rey, Nero, will.i.am a The xx.

Celý soundtrack vyjde 6. května. Do českých kin Velký Gatsby dorazí 16. května ve 2D a 3D verzi.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy