Gotická nádhera pro 800 hostů. Podívejte se, kde si princ Harry a Meghan Markleová řeknou své "ano"

Foto: ČTK
Magazín Magazín
13. 3. 2018 7:32
Očekávaná svatba britského korunního prince Harryho a americké herečky Meghan Markleové se uskuteční 19. května v kapli svatého Jiří ve Windsoru. Kaple byla založena před více než 500 lety a podle časopisu People se zde první královská svatba uskutečnila v roce 1863, kdy se král Eduard VII. oženil s královnou Alexandrou Dánskou. Princ Harry bude následovat svého otce prince Charlese, který si v kapli v roce 2005 vzal svou dlouholetou přítelkyni Camillu Parkerovou-Bowlesovou. Svatba sice bude soukromou záležitostí snoubenců, zájemci si ale kapli mohou prohlédnout kdykoliv v návštěvních hodinách.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Auto jedoucí v protisměru způsobilo na D7 nehodu, jeden mrtvý

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. "Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel," řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Další zprávy