Královská rodina na horách. Dvouletý George a desetiměsíční Charlotte si užívali prvního sněhu

jaz
7. 3. 2016 17:15
Vévoda a vévodkyně z Cambridge uveřejnili po delší době nové oficiální snímky, o které se postaral rodinný fotograf, a to během zimní dovolené v Alpách. Lidé na sociálních sítích obdivují dokonalou rodinu, zatímco britská média si všímají prvních zoubků ani ne roční princezny Charlotte.
Foto: Twitter / Kensington palace

Kate a William vzali své dvě děti na krátkou zimní dovolenou. Po delší době tak Kensingtonský palác, oficiální londýnské sídlo královského páru, uveřejnil nové snímky celé rodiny.

Třiatřicetiletý vévoda a o rok starší vévodkyně zapózovali královskému fotografovi Johnu Stillwellovi v lyžařském oblečení ve francouzských Alpách, kam dorazili před týdnem ve středu. Přesné místo své krátké dovolené ale úzkostlivě tajili.

Po klasických skupinových fotkách došlo i na spontánní koulovačku, ze které Kensingtonský palác také vybral pár snímků ke zveřejnění.

Pro dvouletého George a desetiměsíční Charlotte, která v květnu oslaví narozeniny, to byla první zahraniční cesta v plné sestavě. Navíc si údajně užívali poprvé ve svém životě takové množství sněhové nadílky, přestože v okolí jejich domu v Anmer Hall již sněžilo.

"Jaká roztomilá a krásná rodinka. Děkuji, že to s námi sdílíte," napsala k fotografiím jedna z tisíců komentujících, které jsou novými snímky uchváceni. Britská média si zase neopomněla všimnout, jak moc princezna Charlotte povyrostla a že už jí rostou první zoubky.

"Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou potěšeni ze sdílení nových fotografií své rodiny, která si užívá krátkou dovolenou na lyžích," uvedl na sociální síti Kensingtonský palác. Oba dvojnásobní rodiče jsou velmi zkušení lyžaři. Společně již absolvovali řadu zimních dovolených, a to v době, kdy ještě nebyli manželé.

Princ William poprvé lyžoval v roce 1991 se svou matkou Dianou a bratrem Harrym v Rakousku. Tehdy bylo vévodovi osm let a oproti svému šestiletému bratrovi byl velmi opatrným lyžařem, informoval server Telegraph.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy