Jones z Pythonů se rozvádí a čeká další dítě

ČTK ČTK, Report
14. 5. 2009 7:30
Londýn - Sedmašedesátiletý člen britské komediální skupiny Monty Python Terry Jones bude opět otcem. Dítě čeká s jeho o 41 let mladší přítelkyní.
Terry Jones
Terry Jones | Foto: wikipedia

Šestadvacetiletá Švédka Anna Soderstromová by měla potomka na svět přivést na podzim.

Jones a Soderstromová se seznámili při podepisování knihy v Oxfordu, kde ona studovala na univerzitě.

Jonesův poměr se Soderstromovou definitivně zničil jeho pětatřicetileté "volné" manželství s londýnskou biochemičkou Alison Telferovou.

Ta pro jeho milostné eskapády neměla porozumění a hned po té, co se o jeho avantýře dozvěděla, vyhodila komika z jejich rodinného domu.

Žena tak mladá, že by mohla být vnučka

Její rozhodnutí nezměnila ani předešlá domluva, kdy si oba manželé měli žít svůj vlastní život, nezávisle na druhém.

Podle přátel Telferové se ona a její děti cítí pokořeni tím, že si Jones hodlá pořídit dítě s ženou tak mladou, že by mohla být jeho vnučkou.

Terry Jones byl jedním ze zakládajících členů populárního ansámblu Monty Python spolu s Grahamem Chapmanem, Johnem Cleesem, Terry Gilliamem, Erikem Idlem a Michaelem Palinem.

 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Běloruská KGB zastřelila opozičníka, při zátahu zemřel také jeden z agentů

Běloruská tajná služba KGB při zátahu v bytovém domě v Minsku zastřelila muže. Po smrti je i jeden z příslušníků, informovala v úterý na svých stránkách služba. Podle agentury Belta byl zastřelený muž spojen s opozicí.

KGB označila zabitého muže za teroristu. Tímto jazykem úřady v minulosti opakovaně popisovaly demonstranty či osoby vyjadřující odpor vůči režimu běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka.

Opoziční server Naša Niva uvedl, že člena běloruské KGB zastřelil a následně sám přišel o život 32letý programátor Andrej Zelcer, který pracoval pro americkou IT firmu.

Loni v létě vypukly v Bělorusku rozsáhlé demonstrace proti oficiálnímu vyhlášení Lukašenka vítězem prezidentských voleb. Opozice je přesvědčena, že hlasování provázely podvody a že skutečnou vítězkou byla opoziční vůdkyně Svjatlana Cichanouská. Lukašenko postupně protesty tvrdě potlačil a vězněním svých odpůrců se snaží v zemi umlčet veškerý nesouhlas.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Pákistánská armáda zabila deset ozbrojenců, údajně plánovali teroristické útoky

Pákistánské ozbrojené složky zabily v přestřelce na severozápadě země deset ozbrojenců, včetně čtyř velitelů, a zabavily také mnoho zbraní. Podle armády patřili bojovníci ke skupině, která stála za nedávnými útoky na civilisty a plánovala další údery. V úterý o tom informovala agentura AP.

Armáda zasahovala v oblasti Jižního Vazíristánu v provincii Chajbar Pachtunchvá, která byla až donedávna baštou hnutí Tehríke Tálibán (TTP). To je pákistánskou odnoží islamistického afghánského hnutí. Armáda ale neposkytla o operaci žádné podrobnosti ani informace o příslušnosti zabitých ozbrojenců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy