reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

JESENÍKY - Překvapení letošní lyžařské sezóny

Foto: Hotel Ovčárna
Novinky pro milovníky zimních sportů

Několik novinek pro letošní zimní sezónu chystají partneři Euroregionu Praděd - provozovatele oblastního turistického portálu Rodinné Jeseníky.

Hotel Ovčárna nově plánuje běžecké stopy pod hotelem Kurzovní v délkách jednoho, tří a pěti kilometrů. Klasické trasy Ovčárna - Praděd, Praděd - Švýcárna připraví podle klimatických podmínek tak, aby byli uspokojeni i nároční běžkaři. Klienti hotelu mohou využívat certifikovaného instruktora lyžování. Poskytne služby zájemcům o sjezdové lyžování, snowboard, skialpinismus, naučí i základům běžeckého lyžování. V hotelu instalovali kardioaerobní zónu, která prověří fyzický stav každého zájemce a pro hosty hotelu je zdarma. Rodiny s dětmi jistě potěší nově vybudovaný dětský koutek plný her a zábavy.

Největší ski areál na Moravě Ski Aréna Karlov připravil opět obrovskou porci novinek. Více vzájemně propojených sjezdovek v délce přes 12 km a větší kapacitu lanovek a vleků jinde na Moravě nenajdete. Za hodinu se zde přepraví až 11 tisíc lyžařů. Také proto bude Karlov pod Pradědem letos hostit prestižní akce Olympijský park a S ČT Sport na Vrchol. A jaké jsou nejžhavější novinky? Například nová rodinná sjezdovka v délce 1450 metrů. Největší večerní lyžování na Moravě s délkou osvětlených sjezdovek 4,3 km. Ještě lepší rodinný ski-kros a snowtubing. Nový dětský park s pojízdným pásem přímo pod panoramatickým kulatým skibarem. Dokonalá úprava svahů díky šesti moderním rolbám. "Pro bezpečnost při lyžování děláme vše. Areál jsme vybavili dalšími stovkami metrů bezpečnostních sítí a desítkami ochranných matrací," uvedl zástupce Ski Arény Karlov.

Snad největší překvapení pro milovníky zimních sportů v Jeseníkách chystají provozovatelé SKI areálu Kopřivná. Vybudovali nejmodernější a nejbezpečnější odpojitelnou šestisedačkovou lanovku na světě. Jak uvádějí na svých webových stránkách, předností tohoto technologického klenotu je komfortní nastupování. Sedačka téměř zastaví a i ty nejmenší pasažéry vyzdvihne do vyhřívaných komfortních křesel.

autor: komerční článek | 13. 11. 2017 9:40

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama