reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jak vybrat kvalitní a funkční venkovní rolety

Foto: Louver
Vhodně vybrané venkovní rolety vám zajišťují komfort, pocit bezpečí a světelnou i tepelnou pohodu v létě i v zimě.

Kvalitní venkovní rolety mají obrovské množství výhod. Dopřejí vám klidný spánek a soukromí, ochrání interiér i vaše oči před ostrými slunečními paprsky, ušetříte s nimi za energii unikající hlavně okny, zútulníte interiér a můžete použít i bezpečnostní rolety.

Předokenní rolety a jejich výhody

Venkovní rolety účinně fungují jako tepelná izolace. Hliníkové lamely, ze kterých jsou rolety složeny, jsou vyplněny termoizolační PUR pěnou s perfektním izolujícím účinkem. Můžete ušetřit až 70 % tepelné energie, která vám jinak uniká právě okny. Jde o 30 % finanční úspory za rok. Venkovní rolety mají vysokou účinnost v oblasti regulace slunečního záření. V horkých letních dnech dokážou zablokovat až 90 % tepla, což je více než umí předokenní žaluzie. Zajišťují perfektní ochranu proti UV záření a zabraňují stárnutí nábytku. Spolehlivě fungují jako hluková izolace a dokážou snížit úroveň hluku zvenčí až o 7 dB. V letních měsících lze využít ventilaci skrze perforované otvory. Během spánku vás neruší světlo ani hluk a máte přísun čerstvého vzduchu.

Jak vybrat venkovní rolety

Zaměřte se na materiál. Moderní venkovní rolety jsou vyráběné z hliníku, který dobře odolává povětrnostním vlivům a izoluje, má vyšší bezpečnost, delší životnost a poskytuje lepší ochranu vůči UV záření. Dalším kritériem je kvalita výroby. Kvalitní výrobek bude dobře plnit svoji funkci a mít vyšší životnost. Hliníkové lamely vyplněné termoizolační PUR pěnou budou zároveň v zimě šetřit teplo. Ovládání venkovních rolet je velmi důležité. Elektrické ovládání rolet je pohodlnější než to ruční a dá se ovládat i na dálku. Je šetrnější k lamelovým zámkům a prodlužuje životnost venkovních rolet. Barva předokenních rolet má korespondovat s barvou fasády a dalších prvků stavby. V nabídce je řada barevného provedení, lze objednat i individuální odstín a montáž.

autor: komerční článek | 12. 2. 2018 10:27

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama