Jacksonovi vrátili mozek. Chystá se pohřeb

Michal Štůsek Michal Štůsek
11. 8. 2009 8:50
Los Angeles - Michael Jackson dostal zpět svůj mozek a jeho rodina se tak může připravit na poslední rozloučení.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Reuters

Podle informací deníku Mirror provedli koroneři všechny potřebné testy, které mají osvětlit, co zapříčinilo zpěvákovu smrt.

Pohřební ústav v hollywoodském Forest Lawn Cemetery tak může vrátit Jacksonův mozek zpět na své místo a připravit tělo na obřad.

Rodina zesnulého krále popu nadále zvažuje, zda jej pohřbít na veřejném či neznámém místě. Obává se totiž lovců trofejí, kteří by mohli zneuctít Jacksonovu památku.

"Mají strach, že by někdo mohl znesvětit hrob nebo dokonce ukrást tělo," sdělil médiím blízký příbuzný.

V souvislosti s Jacksonovým dědictvím se včera objevila další zajímavá zpráva.

Investiční společnost Colony Capital, která nyní vlastní ranč Neverland, plánuje jeho přemístění do Las Vegas. Zde by se z něj měla stát lákavá turistická atrakce.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tenisté Evropy vedou v Laver Cupu po dnešních dvouhrách 2:1

Tenisté Evropy vedou pro prvních třech zápasech úvodního dne Laver Cupu nad výběrem světa 2:1. Body výběru kapitána Björna Borga získali ve dvouhrách v Ženevě Dominic Thiem a Stefanos Tsitsipas, v týmu Johna McEnroea uspěl Jack Sock. Program dnes ve Švýcarsku uzavře čtyřhra, v níž nastoupí domácí hvězda Roger Federer s Alexandrem Zverevem proti Denisi Shapovalovi se Sockem.

Rakušan Thiem v úvodním duelu třetího ročníku Laver Cupu odvrátil v duelu se Shapovalovem tři mečboly a nakonec Kanaďana porazil 6:4, 5:7 a 13:11. Američan Sock pak vyrovnal výhrou 6:1, 7:6 nad Italem Fabiem Fogninim a Evropu pak dostal znovu do vedení Tsitsipas, který v duelu debutantů přehrál dalšího Američana Taylora Fritze 6:2, 1:6, 10:7.

Úvodní ročník, který v roce 2017 hostila Praha, vyhrál tým Evropy a vloni v Chicagu trofej obhájil. V Ženevě bude vítěz znám v neděli.

Další zprávy