reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Ideální podlaha neexistuje. Tato se však Vašemu ideálu přiblíží

Foto: DOBRÉ PODLAHY
Nevíte jakou vybrat podlahu? Máte mnoho požadavků a očekávání, která jsou často protichůdná a zdánlivě neřešitelná? Podlahové topení, komfort, emise?

Řešením pro Vás by mohla být moderní podlahovina HYDROFIX 2 in1

Při jejím vývoji jsme sesbírali potřeby a požadavky Vás, budoucích uživatelů.
Pro její konstrukci jsme spojili léty osvědčenou kompozitní desku a vysoce kvalitní voděodolnou akustickou podložku.

Vznikla tak 100% voděodolná vinylová plovoucí podlaha, která je vhodná pro všechny bytové prostory včetně kuchyně, koupelny a WC při zachování jedné výšky podlahy v celém prostoru. Tloušťka 5,5 mm je vhodná i pro rekonstrukce stávajících podlah.

Díky akustické podložce získáte až o 100% lepší akustický útlum oproti konkurenčním výrobkům a vysoce komfortní pocit při chůzi. Podlaha je zároveň teplá a příjemná na dotyk a bezpečná pro naše nejmenší a domácí mazlíčky. Spojení podložky přímo s podlahou přináší hned několik výhod. Výborný útlum hluku (18 dB) při zachování vynikajících hodnot tepelného odporu pro podlahové vytápění.


Pro Vaše zdraví a bezpečnost jsme udělali maximum

Vinylové plovoucí podlahy HYDROFIX jsou držitelem emisního (ekologického) certifikátu GREEN GUARD GOLD, který získávají výrobky s extrémně nízkými emisemi. Ty jsou nižší než mají přírodní podlahoviny jako jsou dřevěné podlahy, parkety, linoleum nebo tzv. ekologické podlahy. Hydrofix neobsahuje formaldehyd, těžké kovy ani ftaláty.
Oproti tzv. "ekologickým podlahám" s certifikátem Blau Angel (Modrý anděl) je certifikát GREEN GUARD GOLD výrazně přísnější, ale především je vinylová podlaha přezkušovaná opakovaně během platnosti certifikátu. Hydrofix je tedy šetrný k přírodě a 100% recyklovatelný.
Povrch podlahy působí velmi realisticky a zároveň je protiskluzný pro Vaši maximální bezpečnost.

Snadná a rychlá montáž. 2 in 1

Volba švýcarského výrobce vytvořit plovoucí vinylovou podlahu na kompozitní desce s akustickou podložkou byla před lety správná. Díky tomu má podlaha až 5x pevnější zámek, stabilitu a odolnost oproti celovinylovým a tzv. ekologickým podlahám. Montáž je o 30% rychlejší.

Snadná údržba je pro vinylové podlahy samozřejmostí.
K ideálu podlahy snad již chybí jen, aby se sama položila.

autor: komerční obsah | 9. 8. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama