FOTO Nádražím v Děčíně se potuloval naháč. Zatkla ho policie

Magazín Magazín
27. 4. 2015 19:25
Na dotaz mužů zákona, proč chodí po nádraží bez kalhot a spodního prádla, odpověděl, že je to příliš složité.
Zadržený naháč na nádraží v Děčíně.
Zadržený naháč na nádraží v Děčíně. | Foto: Městská policie Děčín

Děčín -  Muž bez kalhot a spodního prádla vzbudil v neděli večer rozruch v prostorách hlavního vlakového nádraží v Děčíně. Na pohyb naháče upozornil strážníky jeden z cestujících. Pak už si moc svobody neužil, během necelých tří minut ho zadržela městští strážníci.

"Oznamovatel uvedl, že polonahý muž běhá v podchodu nádraží. Strážníci prohledali prostory nádraží a během okamžiku muže zadrželi. Dotyčný měl na sobě jen modrou mikinu a boty, jinak nic,“ uvedl ředitel děčínské městské policie Marcel Horák.

Proč jsem nahý? To je příliš složité

Zadrženému se do vysvětlování, proč pobíhá polonahý po nádraží, evidentně moc nechtělo. Strážníkům místo vysvětlení sdělil, že je to "příliš složité“.

Hlídka muže vyzvala, aby prokázal svou totožnost, na což nereagoval. Při pohrůžce, že jej strážníci předvedou na Policii ČR, se muž začal vzpouzet. Strážníci proto museli použít donucovací prostředky a zadrženému nasadili pouta.

"Muže hlídka převedla na Policii ČR, která si jej převzala k dalším úkonům. Podle našeho zjištění je zadrženým devětatřicetiletý muž z Jílového,“ dodal ředitel Horák.

 

Právě se děje

Další zprávy