reklama
 
 

Sherlockem i v běžném životě. Herec Cumberbatch zachránil u Baker Street napadeného cyklistu

2. 6. 2018 19:55
Stejně jako filmový Sherlock Holmes se jeho představitel Benedict Cumberbatch zachoval i v reálném životě. Hvězda kultovní série televize BBC totiž neváhala zadržet lupiče, který napadl cyklisty rozvážkové firmy Deliveroo.

Londýn - Hvězda kultovního seriálu BBC, novodobý Sherlock Benedict Cumberbatch se vyznamenal odvážným kouskem v reálném životě.

Zadržel totiž lupiče, kteří napadli jednoho z cyklistů rozvážkové stravovací firmy Deliveroo. Ta se o incidentu dozvěděla od řidiče taxi a v listu The Sun Cumberbatchovi poděkovala za jeho "hrdinskou akci".

Taxikář Manuel Días britskému listu vylíčil, že právě vezl Cumberbatche a jeho manželku Sophii Hunterovou. Příznačně právě za rohem od Baker Street prý zpozorovali, jak čtveřice útočníků napadla jednoho z doručovatelů Deliveroo.

Cumberbatch bez rozmýšlení vyskočil z auta a chytil jednoho z útočníků. "Já jsem držel jednoho z těch chlápků, Benedict druhého. Vypadalo to, že přesně ví, co dělá. Byl velmi statečný," citoval deník taxikáře Díase.

Hercova mluvčí se odmítla ke zprávě vyjádřit. "My všichni z Deliveroo chceme říci: Mockrát díky," ocenila zato "Sherlockovu" pohotovost firma Deliveroo.

Role novodobého Sherlocka Holmese přinesla Cumberbatchovi světovou proslulost a obdiv fanynek. Zhostil se ale i postavy matematického génia Alana Turinga ve filmu Kód Enigmy a v televizním dramatu BBC ztvárnil mladého fyzika Stephena Hawkinga. A pro svůj výrazný hluboký baryton je i vyhledávaným rozhlasovým hercem, jeho hlasem mluví třeba drak Šmak v trilogii Hobit.

autor: ČTK | 2. 6. 2018 19:55

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama