reklama
 
 

Zpěvák Ed Sheeran naštval sousedy, místo rybníku pro zvířata postavil bazén

11. 3. 2019 13:39
Britský zpěvák žádal úřady o povolení k vybudování vodního zdroje na svém statku v Suffolku na východě Anglie. Rybník měl podpořit ochranu místní přírody a poskytnout útočiště bezobratlým živočichům i zdroj pitné vody ptákům a savcům. Místo něj tu ale stojí luxusní jezírko na koupání.

Úředníci, kteří dali Sheeranovi povolení ke stavbě vodního zdroje, britské hudební hvězdě v žádosti jasně napsali, že rybník nemá mít "jiné využití", a za příklad uvedli "rekreační aktivity, jako je plavání", píše britský deník The Times.

O to větší překvapení čekalo na sousedy popového zpěváka, jenž místo útočiště pro zvířata nechal postavit bazén, který tvarem připomíná ledvinu. Přestože jezírko místo chemikálií používá k přírodní filtraci vody rostliny, užijí si ho podle místních spíš lidi než čolci.

Obyvatelé proto napsali úředníkům stížnost, ve které poukazují na to, že "rybníček pro volně žijící zvířata je spíše koupací jezírko". Sheeran si tu nechal zřídit i molo, schůdky se zábradlím a dřevěnou budku. Ta podle ostrovních bulvárních médií může sloužit jako šatna nebo sauna.

Deník Daily Mail citoval místní obyvatele, kteří jezírko nazvali "snobským bazénem". Komentář Eda Sheerana není k dispozici.

Zpěvák, skladatel a textař Ed Sheeran je považován za jednu z nejvýraznějších osobností současné hudební scény. Získal několik cen Grammy, Brit Awards a řadu dalších prestižních ocenění. Na konci roku 2017 obdržel Řád britského impéria za své aktivity v oblasti hudby a charity. Do Prahy přijede v červenci v rámci svého evropského turné Divide 2019.

Video: Plovoucí lázně. Na pražské náplavce bude bazén i wellness

Plovoucí lázně. Na pražské náplavce bude bazén i wellness | Video: Petr Janda / brainwork |  01:36

autor: Magazín | 11. 3. 2019 13:39

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama