Dcera zpěvačky Whitney Houstonové bojuje o život

ČTK ČTK
2. 2. 2015 23:50
Jednadvacetiletá dívka byla v sobotu nalezena bezvládná ve vaně plné vody ve svém domě v Roswellu ve státě Georgia. Nyní je v nemocnici obklopena nejbližšími příbuznými.
Pohřeb Whitney Houstonové.
Pohřeb Whitney Houstonové. | Foto: Reuters

New York - Dcera zesnulé zpěvačky Whitney Houstonové, Bobbi Kristina Brownová, bojuje o život. V pondělí to oznámila její rodina.

Jednadvacetiletá dívka byla v sobotu nalezena bezvládná ve vaně plné vody ve svém domě v Roswellu ve státě Georgia. Nyní je v nemocnici obklopena nejbližšími příbuznými.

"Žádáme vás, abyste respektovali naši žádost o ochranu soukromí v této těžké době," citovaly tiskové agentury z prohlášení rodiny. "Děkujeme za vaše modlitby, přání a velmi si ceníme vaší neutuchající podpory." Žádné detaily o zdravotním stavu Brownové nebyly zveřejněny.

Americká televize CNN již v neděli s odvoláním na nejmenovaný zdroj blízký rodině uvedla, že dívka je v umělém spánku a dýchá s pomocí přístroje. Policie i mluvčí nemocnice zatím odmítli případ jakkoli komentovat.

Brownovou, která nedýchala, objevil manžel v sobotu dopoledne. Zavolal sanitku a do příjezdu policie se ženu pokoušel oživovat, uvedla v sobotu policejní mluvčí Lisa Hollandová. Následně do domu dorazili i záchranáři.

Co za incidentem stálo, není jasné, policie se ale domnívá, že mohlo jít o zdravotní indispozici. Vyšetřovatelé prý na místě nenalezli nic, co by svědčilo o spojitosti s drogami či alkoholem.

Brownová je dcerou Houstonové a R&B zpěváka Bobbyho Browna. Známá zpěvačka Whitney Houstonová nešťastnou náhodou utonula ve vaně hotelového apartmá v Beverly Hills. K její smrti ale přispěla i srdeční choroba a kokain, jehož byla chronickým uživatelem. Zpěvaččino mrtvé tělo bylo nalezeno 11. února 2012. Bylo jí 48 let.

 

Právě se děje

Další zprávy