Čtyřletý chlapec rozdával ve školce kokain

Kristina Winklerová
21. 9. 2009 14:40
Newark - Nezvyklou "laskominu" našla učitelka u čtyřletého chlapce z New Jersey. Kamarádům rozdával kokain s tím, že jde o sladkosti od táty.

Pětadvacetiletý Shaheed Wright si minulý týden schoval balíčky s drogou do synovy bundy, protože věděl o chystaném policejním zásahu.

Chlapec posléze odešel do školky, a protože nebyl lakomý, rozhodl se o dobrotu od táty podělit se spolužáky.

Jaké ale bylo podivení jedné z učitelek, když si podle serveru Greenwich Diva povšimla podivného bílého prášku v ústech dívky a obrátila se na policii.

Policisté pak chlapci prohledali kapsy a objevili zbylé balíčky kokainu.

Shaheed Wright byl následně obviněn z čtyřnásobného ohrožování dětí a držení drog. Za svůj čin se později omluvil.

Děti, které s kokainem přišly do styku, byly ihned převezeny do místní nemocnice. Lékaři ale zjistili, že se nikomu nic nestalo.


 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na Novém Zélandu byla dnes tři zemětřesení, hrozí cunami

Nový Zéland dnes zasáhlo již třetí zemětřesení, úřady varují před cunami a nařídily evakuaci některých oblastí, píše AFP. Zatím poslední dnešní zemětřesení, o síle 8,0 stupňů, zasáhlo Kermadekovy ostrovy.

Dříve během dneška seismologové ve stejné oblasti naměřili otřesy o síle 7,4 stupně. Brzy ráno tamního času zasáhly Nový Zéland o 900 kilometrů jinde otřesy o síle 7,2 stupně, píše agentura Reuters. Zatím nebyla hlášena žádná zranění ani škody na majetku.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

YouTube zruší omezení Trumpova účtu, až poleví hrozba násilností

Internetová platforma pro sdílení videí YouTube uvolní omezení uvalená na účet exprezidenta Donalda Trumpa až usoudí, že se snížilo nebezpečí násilných incidentů v USA. Podle agentury Reuters to dnes prohlásila šéfka stejnojmenné společnosti Susan Wojcickiová. YouTube zamezil Trumpově účtu nahrávat nová videa po útoku jeho příznivců na sídlo Kongresu na začátku ledna.

"Kanál zůstává nadále pozastavený kvůli rizikům podněcování násilí," řekla Wojcickiová v rozhovoru s organizací Atlantic Council. Středeční varování policie zajišťující ochranku Kapitolu ohledně možnosti nového útoku ozbrojenců na sídlo Kongresu jsou podle ní důkazem, že "nadále přetrvává zvýšené riziko násilností".

Na Trumpově youtubovém účtu lze nadále zhlížet dříve nahraná videa, není mu však umožněno nahrávat nová a platforma zablokovala možnost stávající nahrávky komentovat. YouTube na rozdíl od ostatních platforem udělil Trumpovi pouze důtku, k trvalému smazání účtu by musel dostat další dvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy