Kočičí Einstein a Edgar pampeliškomil. Vtipné fotky domácích mazlíčků se vrací

Kočičí Einstein a Edgar pampeliškomil. Vtipné fotky domácích mazlíčků se vrací
Darya Zelentsová (USA) - Fretka na první procházce.
Masayoshi Yamamoto (Japonsko): Kočičí Einstein.
Lana Polyaková (Rusko): Oscar
Monyque Macedo Dos Santosová (Brazílie): Je to tuleň, nebo pes?
Foto: Chris Porsz, Comedy Pet Photo Awards 2023
vot vot
24. 7. 2023 6:04
Světová fotografická soutěž Comedy Pet Photo Awards 2023 zveřejnila pětadvacet snímků, které se letos utkají ve finále. O titul pro nejvtipnější záběr domácích mazlíčků se uchází kočičí Einstein s vyplazeným jazykem, želva Edgar milující pampelišky i fretka, která poprvé vyrazila na procházku. Nominované snímky přinášíme ve fotogalerii.

Soutěž o nejvtipnější fotografii domácích mazlíčků vytvořili Paul Joynson-Hicks a Tom Sullam. Chtěli tak připomenout a oslavit pozitivní roli, kterou hrají zvířata v našich životech. Akce má zároveň charitativní rozměr a finančně přispívá různým neziskovým organizacím, které se starají o opuštěné domácí mazlíčky. 

"V letošním ročníku soutěže se opět sešlo mnoho opravdu vtipných příspěvků, které nezachycují jen kočky a psy, ale také širokou škálu dalších zvířat od fretek přes želvy až po osly," uvedl Tom Sullam. Vítěze z pětadvaceti nominovaných snímků vybere odborná porota, zároveň však začalo hlasování veřejnosti, do kterého se je možné zapojit na stránkách comedypetphoto.com. Vítězové soutěže Comedy Pet Photo Awards 2023 budou vyhlášeni 11. srpna.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy