Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Co mají společného Rohlík a ZOOT? Jejich manažeři lektorují kurzy v Laba Czech

komerční článek
25. 1. 2023 13:12
Laba a Skvot. Jedna platforma, dva projekty, jeden cíl. Předat to nejcennější – znalosti.
Foto: komerční článek

Laba je pokročilá vzdělávací platforma. Působí na mezinárodním trhu online vzdělávání už osmým rokem a za tu dobu uvítala téměř sto tisíc studentů z více než dvaceti zemí. Mezi nimi i zaměstnance světově proslulých značek (například Samsung, Coca-Cola, Visa, Nestlé nebo Vodafone). Na tuzemský trh společnost vstoupila na jaře minulého roku a za necelý rok prošly jejími českými e-learningovými kurzy tisíce účastníků.

Kromě kurzů Laba chystá v letošním roce pro své příznivce a studenty i množství bezplatných webinářů. Po registraci získáte zdarma přístup k živému online přenosu s lektorem. Pro svou vysokou informační hodnotu jsou webináře u veřejnosti velmi oblíbené. Další hodnotné informace najdete na Laba blogu nebo v připravovaném podcastu.

Společnost Laba si klade za cíl vybavit studenty nástroji a dovednostmi, které jim pomohou zvýšit hodnotu na profesním poli a tím přispět ke zlepšení jejich kariérního nebo byznysového postavení. Mezi studenty jsou profesionálové, kteří chtějí kariérně růst, ale také majitelé firem, kteří si přejí úspěšně rozvíjet své podnikání, či junioři v daných oborech.

Platforma Skvot je kreativní člen Laba rodiny. I když je o něco mladší a "drzejší", nabízí u kurzů stejnou preciznost a profesionalitu jako Laba. Je odnoží stejné společnosti, zaměřuje se však na jiné publikum. A to na všechny zájemce, kteří touží vyniknout v umělecké profesi.

Vzdělávání online, ale naživo

Kurzy Laba i Skvot fungují na principu živého online vzdělávání. Studenti a lektor se propojí v reálném čase přes Zoom call, každá lekce trvá 1,5 hodiny. Laba nabízí krátké a dlouhé kurzy - krátké mají 12 lekcí, ty dlouhodobé pak lekcí 20.

Kurzy u Laba a Skvotu jsou specifické zejména tím, jaké možnosti studentům nabízejí. Studenti mají možnost seznámit se a interagovat s odborníky z praxe. Kurzy v Laba vyučují experti ze společností jako Valeo, Zoot, Erste Group, TV Nova a dalších. Během kurzu studenti plní různé domácí úkoly, na které dostávají zpětnou vazbu od lektora. Učí se tak nejen teorii, ale hlavně si vše vyzkouší i v praxi. Posledním velkým benefitem je pak 24hodinová podpora od Laba týmu během celého kurzu. Absolventi na závěr získají mezinárodně uznávaný certifikát.

Co všechno se s Laba a Skvot naučíte?

Laba nabízí kurzy ze čtyř hlavních oborů: HR, Marketing, Finance & Management a Programy (například Excel). V únoru se s Laba můžete stát PR manažerem, marketingovým nebo finančním ředitelem, popřípadě schopným product managerem. Skvot se soustředí na oblast kreativního průmyslu, nabízí kurzy motion designu, art direction nebo třeba digitální ilustrace. Díky Skvotu se stanete kvalitním kreativcem a získáte možnost aspirovat na vedoucí pozice v reklamních agenturách. V rámci Laba Global mají navíc studenti možnost zúčastnit se kurzů v angličtině s lektory z mezinárodních společností jako například Spotify, Netflix či IBM.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Tisíce lidí v Itálii demonstrovaly proti mafii, uctily památku jejích obětí

Tisíce lidí v úterý v Itálii demonstrovaly proti mafii. Pochodu v Miláně se zúčastnilo na 70 tisíc lidí, píše agentura ANSA. Mnozí nesli transparenty s nápisy "Je to možné", tedy že mafii porazit lze. Akce se konaly u příležitosti Dne památky nevinných obětí mafie, který si Italové připomínají v tento den od roku 2017. Někteří také připomněli, že před dvěma měsíci byl po 30 letech na útěku zatčen nejhledanější zločinec v zemi Matteo Messina Denaro, šéf sicilské mafie Cosa Nostra.

"Není možné, aby takový člověk byl na útěku 30 let. Nezapomeňme, že by býval mohl být zadržen dříve, pokud by nebyli lidé, kteří mu pomáhali unikat tak dlouho před spravedlností," řekl na dnešní demonstraci v Miláně turínský kněz Luigi Ciotti, který v roce 1995 založil sdružení Libera. To se snaží bojovat proti organizovanému zločinu a je organizátorem i úterních demonstrací.

Manifestace v Miláně se zúčastnil i starosta města Giuseppe Sala, po jehož boku šel například Vincenzo Agostino, otec policisty, jehož v roce 1989 zabila Cosa Nostra. V průvodu šli i další příbuzní obětí mafie, mnozí z nich měli na krku pověšené fotky svých zemřelých blízkých. Někteří z nich stále čekají na dopadení vrahů svých blízkých. "Bude to už 28 let a stále čekáme na pravdu," řekl agentuře AFP padesátiletý Paolo Marcone, jehož otce zabila v roce 1995 mafie v regionu Apulie. Během demonstrace řečníci přečetli jména zhruba 1100 lidí, které v uplynulých letech zabil organizovaný zločin.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 6 hodinami

Afghánistán a Pákistán zasáhlo zemětřesení o síle 6,5 stupně, hlášeni jsou mrtví

Sever Afghánistánu a Pákistánu ve středu zasáhlo zemětřesení, které mělo podle americké geologické služby sílu 6,5 stupně. Agentura Reuters píše, že zemětřesení bylo v hloubce 194 kilometrů a jeho epicentrum se nacházelo v horském pásmu Hindúkuš nedaleko odlehlé afghánské provincie Badachšán. Hlášeny jsou zatím tři oběti.

Úřady v pákistánském údolí Svát podle Reuters uvedly, že o život přišla 13letá dívka, na kterou se zřítila zeď domu. Dalších 150 lidí utrpělo zranění a nemocnice vyhlásily stav nouze. Mluvčí afghánského ministerstva pro řešení následků katastrof uvedl, že v provincii Laghmán na východní země zemřeli dva lidé. V Islámábádu, ale i v Kábulu a jinde v Afghánistánu, vybíhali lidé z domů a citovali verše z koránu, posvátné knihy muslimů, píše agentura AP.

Do některých vesnic v Badachšánu se i běžně dostává jen těžko a není s nimi telefonní spojení ani možnost komunikace prostřednictvím internetu. Obyvatelé Fajzábádu, metropole této provincie, uvedli, že se jim asi minutu třásly tabulky v oknech. Poškozeny podle nich mohou být domy, které jsou postaveny z hlíny.

Loni v červnu při zemětřesení o síle 6,1 v Afghánistánu zemřelo přes tisíc lidí.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Lyžař Klaebo počtvrté vyhrál SP, Beranová byla ve sprintu v Tallinnu šestá

Norský běžec na lyžích Johannes Hösflot Klaebo obhájil prvenství ve Světovém poháru, celkově ho získal počtvrté. V Tallinnu dnes suverénně zvítězil ve sprintu volnou technikou, byl to jeho 18. triumf v sezoně. Tereza Beranová dojela ve finále šestá a vyrovnala své maximum v seriálu. Zvítězila Norka Kristine Skistadová.

Kateřině Janatové chyběly k postupu do semifinále čtyři setiny sekundy, obsadila 15. místo. Muži se v kvalifikaci do nejlepší třicítky nedostali, neuspěl ani finalista z únorového mistrovství světa Michal Novák.

Poslední tři závody SP se uskuteční od pátku do neděle v Lahti, dva z nich budou individuální.

Zdroj: ČTK
Další zprávy