Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Co mají společného Rohlík a ZOOT? Jejich manažeři lektorují kurzy v Laba Czech

komerční článek
25. 1. 2023 13:12
Laba a Skvot. Jedna platforma, dva projekty, jeden cíl. Předat to nejcennější – znalosti.
Foto: komerční článek

Laba je pokročilá vzdělávací platforma. Působí na mezinárodním trhu online vzdělávání už osmým rokem a za tu dobu uvítala téměř sto tisíc studentů z více než dvaceti zemí. Mezi nimi i zaměstnance světově proslulých značek (například Samsung, Coca-Cola, Visa, Nestlé nebo Vodafone). Na tuzemský trh společnost vstoupila na jaře minulého roku a za necelý rok prošly jejími českými e-learningovými kurzy tisíce účastníků.

Kromě kurzů Laba chystá v letošním roce pro své příznivce a studenty i množství bezplatných webinářů. Po registraci získáte zdarma přístup k živému online přenosu s lektorem. Pro svou vysokou informační hodnotu jsou webináře u veřejnosti velmi oblíbené. Další hodnotné informace najdete na Laba blogu nebo v připravovaném podcastu.

Společnost Laba si klade za cíl vybavit studenty nástroji a dovednostmi, které jim pomohou zvýšit hodnotu na profesním poli a tím přispět ke zlepšení jejich kariérního nebo byznysového postavení. Mezi studenty jsou profesionálové, kteří chtějí kariérně růst, ale také majitelé firem, kteří si přejí úspěšně rozvíjet své podnikání, či junioři v daných oborech.

Platforma Skvot je kreativní člen Laba rodiny. I když je o něco mladší a "drzejší", nabízí u kurzů stejnou preciznost a profesionalitu jako Laba. Je odnoží stejné společnosti, zaměřuje se však na jiné publikum. A to na všechny zájemce, kteří touží vyniknout v umělecké profesi.

Vzdělávání online, ale naživo

Kurzy Laba i Skvot fungují na principu živého online vzdělávání. Studenti a lektor se propojí v reálném čase přes Zoom call, každá lekce trvá 1,5 hodiny. Laba nabízí krátké a dlouhé kurzy - krátké mají 12 lekcí, ty dlouhodobé pak lekcí 20.

Kurzy u Laba a Skvotu jsou specifické zejména tím, jaké možnosti studentům nabízejí. Studenti mají možnost seznámit se a interagovat s odborníky z praxe. Kurzy v Laba vyučují experti ze společností jako Valeo, Zoot, Erste Group, TV Nova a dalších. Během kurzu studenti plní různé domácí úkoly, na které dostávají zpětnou vazbu od lektora. Učí se tak nejen teorii, ale hlavně si vše vyzkouší i v praxi. Posledním velkým benefitem je pak 24hodinová podpora od Laba týmu během celého kurzu. Absolventi na závěr získají mezinárodně uznávaný certifikát.

Co všechno se s Laba a Skvot naučíte?

Laba nabízí kurzy ze čtyř hlavních oborů: HR, Marketing, Finance & Management a Programy (například Excel). V únoru se s Laba můžete stát PR manažerem, marketingovým nebo finančním ředitelem, popřípadě schopným product managerem. Skvot se soustředí na oblast kreativního průmyslu, nabízí kurzy motion designu, art direction nebo třeba digitální ilustrace. Díky Skvotu se stanete kvalitním kreativcem a získáte možnost aspirovat na vedoucí pozice v reklamních agenturách. V rámci Laba Global mají navíc studenti možnost zúčastnit se kurzů v angličtině s lektory z mezinárodních společností jako například Spotify, Netflix či IBM.

 

Právě se děje

Další zprávy