reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Co je soundbar a proč se vyplatí si ho pořídit

Není bar jako bar! V tom se určitě všichni shodneme a stejně tak to platí i o soundbaru. Že nevíte, o čem je řeč? Je jasné, že v současném světě plném technologií se lehce stane, že nám některá vymoženost zkrátka unikne. Tak tedy vězte, že soundbar je zařízení, které dokáže vydávat kvalitní a dobře prokreslený zvuk z jedné jediné ozvučnice. Je to systém reproduktorů umístěných v jedné řadě do výsledného elegantně protáhlého tvaru – odtud také název „bar“, tedy anglicky tyčinka. Díky tomu ho můžete umístit pod televizor, kde svým designem neruší a spíše velmi elegantně doplňuje TV, a hlavně přidá zvuku na síle a kvalitě.

Proč si ke svému televizoru soundbar pořizovat? Nejlépe vás přesvědčí vlastní zážitek. Poslechněte si zvuk svého oblíbeného pořadu bez soundbaru a s ním! Rozdíl je markantní.

Jedním z nejlepších aktuálně dostupných soundbarů je Samsung HW-MS750, který má poprvé v historii v jednom těle zabudovaný též subwoofer pro dokonalé hluboké tóny. Svůj televizor tím obohatíte o rovnoměrné a krystalicky čisté podání basů a celkově špičkový zvuk. Model HW-MS750 vám dopřeje 32bitový zvuk v UHQ kvalitě, což z něj dělá špičkový systém pro domácí kino nejlépe v kombinaci s prémiovými televizory Samsung a bez nutnosti používání dalších subwooferů. Funkce Distortion Cancelling se postará o to, že i ty nejhlasitější basy vyniknou bez sebemenšího zkreslení. Soundbar HW-MS750 je dále vybaven rovnou jedenácti kalibrovanými reproduktory, přičemž každý z nich obsahuje svůj vlastní zesilovač a kromě televizoru se dá bezdrátově propojit rovněž se smartphonem. Tento model je navíc vybaven Up-firing Speakery díky kterému si dokonale vychutnáte prostorový filmový zvuk.

Máte-li už v bytě další reproduktory značky Samsung, můžete tento soundbar díky unikátní funkci Multiroom jednoduše integrovat do sítě Multiroom audio, která funguje na principu propojení reproduktorů v domácnosti prostřednictvím Wi-Fi. Díky této funkci si z domácnosti vytvoříte prostředí k poslechu hudby z různých zdrojů, tedy nejen TV, ale též různých typů přehrávačů a samozřejmě chytrých mobilních zařízení. Z chytrého telefonu navíc dokážete celý systém ovládat. Soundbar je možné doplnit i o zadní reproduktory, dále o subwoofer a společně s 4K UHD BD přehrávačem je tak možné snadno vytvořit sestavu s 32bitovým zvukem a zároveň obrazem v UHD rozlišení.

Soundbar s Tidal service až na 3 měsíce zdarma

Streamování hudby v té nejvyšší kvalitě, to je služba Tidal HiFi, kterou je nyní možné využívat až 3 měsíce zdarma v hodnotě 990 Kč. Více než 46 milionů písniček a 190 000 videí je nyní k dispozici všem, kteří si pořídí jakýkoli model soundbaru značky Samsung.

K čerpání služby Tidal HifFi stačí odeslat kopii účtenky a sériové číslo produktu na e-mail tidal.promo@samsung.com, a to do 14 dnů od jeho zakoupení. Po ověření registrace bude zákazníkovi zaslán do dvou týdnů voucher, který je možné využít on-line na http://TIDAL.com/redeem. Pak už si jen užívejte exkluzivní obsah po dobu 3 měsíců zdarma.

autor: komerční článek | 11. 10. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama