Přehled: Chystáte se po Česku pod stan? Tohle jsou nejlepší tuzemské kempy

Magazín Magazín
29. 6. 2019 19:54
Teplé letní počasí je jako stvořené pro dobrodružné dovolené. Češi vždy patřili mezi velké zastánce kempování a tuto tradici uchovávají dodnes. Kempy už přitom nejsou jenom chatky nevalné kvality s oprýskanými sprchami a toaletami. Nabízí přespání v moderních chatách jako na severu Evropy nebo indiánském týpí. Podívejte se na výběr pravidelně oceňovaných českých kempů.

Ranní zrcadlení při pondělku 👀 Měj krásný den, kempová rodino 💚

Zveřejnil(a) Autocamp Sedmihorky**** Český ráj dne 03. June 2019

Sedmihorky

Kemp v Karlovicích na Hruboskalsku patří opakovaně k nejlépe hodnoceným v České republice. Hostům nabízí ubytování nejen pod stanem, ale také v chatkách, mobilních domech nebo indiánských týpí.

K dispozici jsou malé i větší chatky, sociální zařízení, kuchyňky, klubovny, restaurace i kiosky. Kromě toho je v areálu ohniště a spousta sportovních hřišť i rybník s písčitou pláží. 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 14 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy