Vítězkou České Miss 2015 je Nikol Švantnerová

Magazín ČTK Magazín, ČTK
28. 3. 2015 22:30
Novou královnu krásy vybrala v pražském Foru Karlín odborná porota, večer uváděli Leoš Mareš a Libor Bouček.
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (uprostřed).
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (uprostřed). | Foto: ČTK

Praha – Titul Česká Miss 2015 získala dvaadvacetiletá rodačka ze Šumperku a studentka VŠEM Nikol Švantnerová. Tmavovláska bude Českou republiku reprezentovat v mezinárodní soutěži Miss Universe. Vedle hlavního ocenění Švantnerová, která byla nejvyšší z finalistek, získala i titul Miss Bikini.

Letos poprvé nejkrásnější dívku určila místo veřejnosti odborná porota, publikum v sále a u televizních obrazovek volilo Českou Miss Earth a Českou Miss World.

Těmi se staly Karolína Mališová, resp. Andrea Kalousová.

Během slavnostního večera, který moderovali Libor Bouček a Leoš Mareš, vystoupli Ben Cristovao, Lucie Bílá a Arakain nebo Pepa Vojtek.

Českou Miss nově vlastní Czech Event Production, jejíž majitelka Marcela Krplová ji koupila od firmy Luxury Brand Management. Ta patří Michaele Maláčové, manželce miliardáře Zdeňka Bakaly.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

 Kvůli spornému zákonu o hanobení čínské národní hymny obyvatelé Hongkongu opět protestují v ulicích

Policie na jejich rozehnání použila slzný plyn a ve velkém počtu střeží budovu hongkongského parlamentu, který má dnes normu projednávat, uvedla agentura DPA.

Stovky příslušníků pořádkové policie v očekávání nepokojů vztyčily kolem parlamentu dvoumetrovou bariéru. Demonstranti se však v masovém měřítku nesešli, uvedl hongkongský deník South China Morning Post. Podle něj skupinky demonstrantů ojediněle zastavovaly dopravu a policie proti nim použila slzný plyn. Zatčeno bylo 16 demonstrantů, z nichž tři jsou obviněni, že u sebe měli zápalné láhve.

Zdroj: ČTK
Další zprávy