Kontrafakt zdemolovali v novém klipu BMW za 7 tisíc euro

pej
4. 2. 2014 17:42
Nový videoklip kapely Kontrafakt se točil ke skladbě JBMNT a režíroval ho Adam Pavelka.
Video KONTRAFAKT - JBMNT | Video: YouTube

Piešťany – Slovenské hiphopové trio Kontrafakt, složené z Rytmuse (Patrik Vrbovský), Ega (Michal Straka) a DJ Anyse (Ondrej Beňačik), vydalo vloni v prosinci své třetí album s názvem Navždy. 

Klip k novému singlu JBMNT zaznamenal od svého uvedení přes 100 tisíc zhlédnutí. Kontrafakt ve videu zdemolují bílé BMW, za které zaplatili v bazaru 7 tisíc eur.

"Každý klip nebo film si vyžaduje náklady. Čím dražší, tím lepší efekty, vysvětluje Rytmus pro server Refresher.sk a dodává: "Nedokážu si představit, že jdu na vysokorozpočtový film do kina a mám půl roku hlavu ve smutku z toho, že (tam) rozjebávali drahé kulisy."

Kontrafakt pokřtí své aktuální album v pražském klubu SaSaZu v sobotu 15. února.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Policie pátrá na Nymbursku po seniorovi, který odjel do Kerska na houby. Může být v ohrožení života

Středočeská policie pátrá po osmdesátiletém muži, který dnes po poledni odjel na motokole ze Sadské na Nymbursku na houby směrem na Kersko a nevrátil se. Muž je po několika operacích srdce, trpí výpadky paměti, proto může být v ohrožení života. Policie to uvedla dnes večer na Twitteru, zveřejnila také fotografii hledaného. Lidé se s informacemi k pátrání mají obracet na linku 158.

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

V Namibii objevili nový kmen kulhavky a slintavky. Vyvezené maso může být zasažené, varoval ministr

V Namibii odhalili nový kmen slintavky a kulhavky. S odvoláním na namibijské ministerstvo zemědělství to dnes uvedla agentura Reuters. Virové onemocnění, které se obvykle nepřenáší na člověka, se v zemi poprvé potvrdilo v květnu. Od té doby se nakazily tisíce kusů dobytka.

„Je důležité zdůraznit, že nový sérotyp FMD O také způsobuje klinické případy u koz a ovcí, které mohou onemocnění rozšířit na další citlivá zvířata,“ uvedl v prohlášení ministr zemědělství Carl Schlettwein.

První případy onemocnění se prokázaly v květnu v oblasti Zambezi, která sousedí ze Zambií. Nemoc se mezi dobytkem šíří navzdory vysoké proočkovanosti zasažených stád, což vedlo úředníky k hlubšímu prozkoumání problému.

Schlettwein uvedl, že nová mutace byla poprvé objevena v srpnu na jihu země. Vyšetřování podle něj ukázalo, že kmen se do země dostal ze Zambie kvůli nelegálnímu převozu zvířat přes hranice. Maso vyvezené z Namibie, která ho exportuje do Číny, Evropské unie a Spojených států, může být zasažené, varoval ministr. Nákaza podle něj také negativně ovlivní nedávné dohody o vývozu, které země podepsala například s Ghanou.

Slintavka a kulhavka je vysoce infekční virové onemocnění sudokopytníků, které se na člověka většinou nepřenáší. Nákaza se může přenášet větrem nebo na automobilech či šatech lidí, kteří přijdou do styku s nakaženými zvířaty. Na území České republiky se nemoc vyskytla naposledy v roce 1975.

Zdroj: ČTK
Další zprávy