Přítelkyně herce Jima Carreyho spáchala sebevraždu krátce po rozchodu

Magazín Magazín
29. 9. 2015 18:45
Bývalá přítelkyně amerického herce a komika Jima Carreyho Cathriola Whitová byla v pondělí nalezena mrtvá ve svém domě v Los Angeles. Podle dostupných zpráv se zřejmě předávkovala léky. Na místě prý Whitová zanechala dopis na rozloučenou věnovaný právě bývalému příteli. Whitová a Carrey tvořili pár od roku 2012. Rozešli se v září 2015.
Jim Carrey na snímku z roku 2015.
Jim Carrey na snímku z roku 2015. | Foto: ČTK

Los Angeles – Bývalá modelka Cathriola Whitová (28) byla v pondělí v noci nalezena mrtvá ve svém domě v Los Angeles, informoval server TMZ. Našli ji její přátelé, kteří se stavili ji zkontrolovat. Cathriola na místě prý zanechala dopis na rozloučenou určený bývalému příteli Jimu Carreymu, se kterým se v září rozešla.

Podle informací, které zveřejnila policie, se osmadvacetiletá žena předávkovala prášky, které se našly v její blízkosti.

Bývalá modelka byla s hercem poprvé viděna koncem roku 2012, když už spolu půl roku tvořili pár. V březnu následujícího roku herec přiznal, že vztah skončil: "Ano, randil jsem s Irkou. Ale už spolu nejsme. Nicméně ona je skvělá." Pár se dal znovu dohromady v květnu 2013. K finálnímu rozchodu došlo tento měsíc.

Cathriola v posledních dnech na sociální média vyvěšovala řadu depresivních vzkazů. "Odcházím z Twitteru. Doufám, že jsem byla světlem pro mé nejbližší a nejmilejší. Lásku a mír vám  všem," napsala minulý týden ve čtvrtek na svůj twitterový účet.

Jim Carrey byl dvakrát ženatý a s první partnerkou má dceru Jane Erin. První manželství vydrželo osm let, druhé trvalo jen necelý rok. Carrey byl často romanticky zapleten se svými hereckými partnerkami. Jednou z jeho partnerek byla krátce také Renée Zellweger.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

před 6 hodinami

Ve velké části Prahy se zvýší daň z nemovitosti

Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě komerčních nemovitostí se zdvojnásobí na celém území metropole. Vyplývá to z úpravy vyhlášky pro výpočet daně, kterou schválili pražští zastupitelé. Městské části si mohly určit, zda daň u rezidenčních domů zvýší - z těch velkých tak učinily Praha 1, 3, 7, 8, 10, 11 a 12. 

Další zprávy