Mila Kunis a Ashton Kutcher mají druhé dítě. Jméno chlapečka tají

ČTK ČTK
2. 12. 2016 13:25
Američtí herci Mila Kunis a Ashton Kutcher oznámili narození druhého potomka. Tentokrát se jedná o chlapce. Podle informací amerických médií přišel chlapec na svět ve středu. Jméno potomka však oba rodiče zatím tají.
Foto: Profimedia.cz

Mila Kunis a Ashton Kutcher přivítali druhého potomka. Chlapeček, jehož jméno zatím tají, se jim narodil ve středu.

Kutcher v říjnu v několika talkshow prohlásil, že se s Kunisovou po četných debatách na jméně, které však neodtajnil, nakonec shodli. Prozradil ale pohlaví očekávaného potomka. V jedné z talkshow rovněž přiznal, že má z dvojnásobného rodičovství obavy.

"Jak se má člověk starat o jedno dítě a zároveň i o druhé? Myslel jsem, že už s tím prvním je to náročné. Jsem poněkud rozrušený," řekl 38letý herec.

Americký herecký pár již má dvouletou dceru Wyatt Isabelle. V červenci 2015 se herci tajně vzali v kalifornském Oak Glenu.

Kutcher a Kunis se seznámili na konci 90. let při natáčení seriálu Zlatá sedmdesátá, dohromady se však dali v roce 2012.

Mila Kunis se proslavila rolemi ve filmech Ted nebo Černá labuť. Ashton Kutcher je podle časopisu Forbes díky své roli v sitcomu Dva a půl chlapa od roku 2012 nejlépe placeným seriálovým hercem ve Spojených státech.

 

Právě se děje

Další zprávy