Ruské "lesbičky" Tatu zahájí olympijské hry v Soči

7. 2. 2014 16:10
Olympijské hry v ruském Soči vzbuzují už během svých příprav značný rozruch. Řeší se technické nedostatky olympijské vesnice a nově i zahajovací ceremoniál, na kterém vystoupí ruské duo Tatu.
Tatu
Tatu | Foto: Facebook

Soči - Během zahajovacího ceremoniálu vystoupí kontroverzní popové duo Tatu, které postavilo svoji kariéru na lesbické image.

Tehdy ještě čtrnáctiletá Julia Volkova a o rok starší Lena Katina dobyly přední příčky evropských hitparád hity jako Nas Ne Dogonyat č All About Us.

Tatu - All About Us
Tatu - All About Us | Video: Facebook

Známé byly také svými videoklipy, ve kterých ještě podporovaly domněnky o své odlišné sexuální orientaci. Přesto, jak samy potvrdily na Twitteru, zazpívají na slavnostním ceremoniálu ZOH v Soči. 

"Bohužel stejně jako Londýn, tak ani my se nemůžeme pochlubit nepřeberným množstvím známých popových interpretů," řekl USA Today producent zahajovacího ceremoniálu Konstatntin Ernst s tím, že Tatu jsou jediné, které zahraniční divák alespoň pozná.

Samy zpěvačky ale necítí, že by byly pro organizátory něčím výjimečným. "Pozvali nás vystoupit na zahajovacím ceremoniálu na olympiádě v Soči, ale chovají se k umělcům jako k h***u. Organizace je hrozná," napsala na sociální síť Katina.

Kromě Tatu, které se rozpadly už v roce 2011, se má na ceremoniálu objevit také dirigent Valerij Gergijev či operní diva Anna Netrebko.

 

Právě se děje

Další zprávy