reklama
 
 

Ruské "lesbičky" Tatu zahájí olympijské hry v Soči

7. 2. 2014
Tatu Tatu | Foto: Facebook
Olympijské hry v ruském Soči vzbuzují už během svých příprav značný rozruch. Řeší se technické nedostatky olympijské vesnice a nově i zahajovací ceremoniál, na kterém vystoupí ruské duo Tatu.

Soči - Během zahajovacího ceremoniálu vystoupí kontroverzní popové duo Tatu, které postavilo svoji kariéru na lesbické image.

Tehdy ještě čtrnáctiletá Julia Volkova a o rok starší Lena Katina dobyly přední příčky evropských hitparád hity jako Nas Ne Dogonyat č All About Us.

Známé byly také svými videoklipy, ve kterých ještě podporovaly domněnky o své odlišné sexuální orientaci. Přesto, jak samy potvrdily na Twitteru, zazpívají na slavnostním ceremoniálu ZOH v Soči. 

"Bohužel stejně jako Londýn, tak ani my se nemůžeme pochlubit nepřeberným množstvím známých popových interpretů," řekl USA Today producent zahajovacího ceremoniálu Konstatntin Ernst s tím, že Tatu jsou jediné, které zahraniční divák alespoň pozná.

Samy zpěvačky ale necítí, že by byly pro organizátory něčím výjimečným. "Pozvali nás vystoupit na zahajovacím ceremoniálu na olympiádě v Soči, ale chovají se k umělcům jako k h***u. Organizace je hrozná," napsala na sociální síť Katina.

Kromě Tatu, které se rozpadly už v roce 2011, se má na ceremoniálu objevit také dirigent Valerij Gergijev či operní diva Anna Netrebko.

7. 2. 2014

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama