reklama
 
 

Naštvaný Mareš zveřejnil esemesky s Křetínským. Blesk psal o jeho synech, že pijí alkohol

12. 1. 2016 17:38
Leoš Mareš zaútočil na jednoho z nejbohatších Čechů Daniela Křetínského. Na svém profilu na sociální síti Instagram zveřejnil jejich esemeskovou komunikaci. Známého moderátora rozlítil článek, který vyšel na serveru Blesk.cz. Ten spadá pod Křetínského vydavatelství Czech News Center.

Na bulvárním serveru Blesk.cz nejprve vyšla zpráva, která na základě Marešových statusů na sociálních sítích tvrdila, že jeho synové pijí alkohol a mají homosexuální sklony.

Účastník loňské řady taneční soutěže StarDance se proti tomu ohradil a prohlásil, že už chystá i žalobu. A zároveň s tím uvedl, že už zkontaktoval i svého známého Křetínského. Právě pod něj spadá Blesk.cz z vydavatelství Czech News Center.

Text ze stránek Blesku později skutečně zmizel, ale Leoš Mareš trval na tom, aby se mu redakce omluvila, a stěžoval si na sociálních sítích, že nerozumí tomu, proč to o jeho dětech někdo píše.

Později oddaný slávista Mareš publikoval i dopisování s Křetínským, kterému patří pražská Sparta. “... Tvoje reakce je neadekvátní… A vliv minimální. Dělají si pod tvým vedením, co chtějí…,” obořil se v SMS Mareš na Křetínského, který si mu postěžoval, proč zveřejňoval, že jsou ve spojení.

Křetínský, podle magazínu Forbes devátý nejbohatší Čech, později ještě Marešovi odvětil, že na něj nemá čas, protože má poradu, a dodal, že jej “trošku naštval”.

AKTUALIZOVÁNO: Leoš Mareš později příspěvky, ve kterých zveřejnil komunikaci s Danielem Křetínským, smazal.

autor: Magazín | 12. 1. 2016 17:38

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama