Fenomén selfies: 19 celebrit, které nechce nikdo fotit

Fenomén selfies: 19 celebrit, které nechce nikdo fotit
Podobných póz jsou všechny sociální sítě plné. Přeborkyní v nich je i herečka Scarlett Johansson.
Excelentně pózovat sama sobě umí i zpěvačka Rihanna. Její Instagram je podobných fotek plný.
Samozřejmě nesmí chybět Lady Gaga, jejíž poznávacím znamením jsou kromě bláznivých doplňků také odhalená ňadra.
Od svých mladších kolegyň tyto autoportréty odkoukala dokonce i Madonna.
Foto: Aktuálně.cz
zde
1. 2. 2014 22:00
Že se vlastnoručně mobilem a s vyšpulenými rty fotí Lady Gaga asi nikoho nepřekvapí. Čekali byste to ale třeba od Madonny?

V dnešní době patří téměř do popisu práce slavných mít účet na nějaké sociální síti a plnit ho svými zážitky, názory, ale hlavně fotkami. Koneckonců, takový Instagram je založený výhradně na fotografiích.

A právě díky nim získávají profily hvězd tisíce i miliony fanoušků, a stávají se tak vlastně ještě slavnějšími. Často potom už ani nemusejí rozdávat rozhovory, protože i novináři si vystačí právě s obrázky z Facebooku či Instagramu a o nich dokáží napsat celý článek.

Ostatně i my jsme to tak právě udělali...

 

Právě se děje

před 8 minutami

V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

"V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

Zdroj: ČTK
před 10 minutami

USA zablokovaly přístup k desítkám zpravodajských serverů kvůli dezinformacím z Íránu

Americké ministerstvo spravedlnosti se zmocnilo zhruba 30 webových stránek, z nichž řada byla spojena s dezinformačními aktivitami Íránu. Podle agentury Reuters to uvedl nejmenovaný americký vládní činitel. Íránská státní agentura IRNA předtím oznámila, že Spojené státy zablokovaly přístup na několik zpravodajských serverů napojených na íránský stát, napsala agentura AFP.

Na stránkách se místo tradičního obsahu objevila zpráva, že se serveru zmocnily americké úřady, doplněná pečetí Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) a ministerstva obchodu. Mezi zasažené servery patří například Al-Alam, který poskytuje informace v arabštině, anglická mutace webu íránské státní televize PressTV, či server Al-Masíra, který patří jemenským povstalcům z řad Húsíů podporovaným Íránem. Výpadek postihl i několik dalších webů.

Podle agentury AP, která se rovněž odvolává na zdroj z americké vlády, je krok USA součástí rozsáhlejšího zákroku proti íránským médiím v době vyhrocených vztahů s Teheránem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy