Fenomén selfies: 19 celebrit, které nechce nikdo fotit

Fenomén selfies: 19 celebrit, které nechce nikdo fotit
Podobných póz jsou všechny sociální sítě plné. Přeborkyní v nich je i herečka Scarlett Johansson.
Excelentně pózovat sama sobě umí i zpěvačka Rihanna. Její Instagram je podobných fotek plný.
Samozřejmě nesmí chybět Lady Gaga, jejíž poznávacím znamením jsou kromě bláznivých doplňků také odhalená ňadra.
Od svých mladších kolegyň tyto autoportréty odkoukala dokonce i Madonna.
Foto: Aktuálně.cz
zde
1. 2. 2014 22:00
Že se vlastnoručně mobilem a s vyšpulenými rty fotí Lady Gaga asi nikoho nepřekvapí. Čekali byste to ale třeba od Madonny?

V dnešní době patří téměř do popisu práce slavných mít účet na nějaké sociální síti a plnit ho svými zážitky, názory, ale hlavně fotkami. Koneckonců, takový Instagram je založený výhradně na fotografiích.

A právě díky nim získávají profily hvězd tisíce i miliony fanoušků, a stávají se tak vlastně ještě slavnějšími. Často potom už ani nemusejí rozdávat rozhovory, protože i novináři si vystačí právě s obrázky z Facebooku či Instagramu a o nich dokáží napsat celý článek.

Ostatně i my jsme to tak právě udělali...

 

Právě se děje

před 41 minutami

Rozpočet je nyní ve schodku 305 miliard. Je to méně, než se očekávalo

Schodek státního rozpočtu momentálně činí zhruba 305 miliard korun. Hospodaření státu se tak vyvíjí lépe, než se plánovalo. Na tiskové konferenci po jednání se senátory o daňovém balíčku to uvedl premiér Andrej Babiš (ANO). Pro letošní rok je schválen rozpočet se schodkem 500 miliard korun.

"Je menší inkaso příjmů, logicky větší výdaje. Ale ten rozpočet se vyvíjí lépe, než byl schválen. Uvidíme, jak dopadne celý rok," řekl premiér.

Ke konci října činil schodek rozpočtu 274 miliard korun. Příjmy rozpočtu ke konci října meziročně klesly o 42,3 miliardy na 1,18 bilionu korun. Daňové příjmy včetně pojistného na sociální zabezpečení se snížily meziročně o 61,2 miliardy na 1,02 bilionu korun. Výdaje rozpočtu meziročně stouply o 212,1 miliardy na 1,45 bilionu korun. Po říjnových výsledcích ekonomové očekávali, že schodek rozpočtu za celý rok bude 400 až 450 miliard korun. Data o vývoji rozpočtu ke konci listopadu zveřejní ministerstvo financí v úterý 1. prosince.

Zdroj: ČTK
Další zprávy