Jolie a Pitt adoptují další dítě. Dojali je sirotci ze Sýrie

jaz
20. 4. 2015 11:05
Známý hollywoodský manželský pár hodlá přijmout do své rodiny už sedmé dítě.
Angelina Jolie a Brad Pitt
Angelina Jolie a Brad Pitt | Foto: Reuters

Praha – Plány na adopci dalšího dítěte prozradil deníku The Express dlouholetý obchodní partner a známý slavného hereckého páru. Podle něj je devětatřicetiletá Angelina Jolie šokovaná z probíhajícího válečného konfliktu a osudu tisíců opuštěných dětí v Sýrii natolik, že si jedno chce přivést do Ameriky.

Coby vyslankyně Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky navštívila šestkrát tamní uprchlické tábory a byla velmi pohnutá osudem zbídačených lidí. "Angelina vyzývala během své řeči v listopadu 2013 svět, aby zachránil traumatizovanou generaci izolovaných a trpících syrských dětí," řekl The Express nejmenovaný zdroj.

K adopci by mělo dojít během tohoto roku, a to s největší pravděpodobností už koncem léta. Angelina a její o 11 let starší manžel, kterého si vzala teprve loni v srpnu, by si údajně přáli malou syrskou holčičku. Mluvčí Brada Pitta ale informaci, kterou převzala světová média, popřel.

Angelina Jolie a Brad Pitt společně vychovávají už celkem šest dětí. Tři vlastní, osmiletou Shiloh a šestiletá dvojčata Knoxe a Vivienne, 13letého Maddoxe z Kambodže, 11letého Paxe z Vietnamu a 10letou Zaharu z Etiopie si pár adoptoval.

"Angelině bude v červnu 40 let, je v dobrém zdravotním stavu a cítí se skvěle. Ještě šťastnější ale bude, až uvidí u jídelního stolu novou tvářičku," narážel jejich obchodní partner na operace, kterým se musela Angelina kvůli zvýšenému riziku rakoviny podrobit. Před dvěma lety podstoupila oboustrannou mastektomii a nedávno si nechala odstranit vaječníky i vejcovody.

 

Právě se děje

Další zprávy