Johnny Depp zesměšnil svou omluvu za pašování psů. Žertoval, že se jorkšíry pokusil zabít

jaz
11. 5. 2016 12:23
Americký herec se na tiskové konferenci v Londýně omluvil před novináři, že do Anglie nepropašoval své dva jorkšírské teriéry, čímž zesměšnil své původní video, kde se s vážnou tváří omlouvá australským úřadům za porušení zákona. "Snažil jsem se je po cestě z Austrálie zabít," pokračoval Depp v žertovném tónu.
Video: YouTube

Johnny Depp opět otevřel téma pašování psů, kterého se dopustil se svou přítelkyní Amber Heardovou loni v květnu, když do Austrálie přivezli své dva psy Boo a Pistol a navíc zfalšovali dovozní dokumenty.

"Opravdu bych se chtěl omluvit za to, že jsem nepropašoval své psy do Anglie, protože to by bylo špatné," řekl herec na tiskové konferenci v Londýně, která se konala u příležitosti představení nového filmu Alenka v říši divů: Za zrcadlem.

Reagoval tak na své původní video s omluvou, kde společně s Amber Heardovou litují toho, co udělali, a vyjadřují respekt australským úřadům i zákonům, které porušili. Díky přiznání viny pak také Amber Heardová, která byla z celé věci obviněna, odešla od soudu jen se symbolickým trestem – měsícem dobrého chování. Přitom jí hrozilo za pašování a falšování dokumentů až deset let vězení a pokuta v přepočtu cca 184 tisíc korun.

Vážně míněná omluva ale působila od představitele bláznivého piráta Jacka Sparrowa z filmové série Piráti z Karibiku komicky. Stal se terčem posměchu na internetu a komik Ricky Gervais omluvu dokonce přirovnal k výpovědi rukojmích.

"Zapomněl jsem ti říct, že jsou mrtví. Náhodou jsem si na ně nahoře sedl," reagoval na Deppovu žertovnou omluvu režisér Tim Burton během tiskové konference. "Snažil jsem se je po cestě z Austrálie zabít," dodal v nadsázce dvaapadesátiletý Johnny Depp.

Vážně míněná omluva Johnnyho Deppa a Amber Heard | Video:
 

Právě se děje

před 10 minutami

Při nehodě dodávky na Vyškovsku se zranilo deset lidí

Deset lidí se dnes nad ránem zranilo při havárii mikrobusu u Nesovic na Vyškovsku, uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. Silnice I/50, která je hlavním tahem ze Slovenska na Brno, byla přes hodinu neprůjezdná, problémy v dopravě ale nebyly. Před pátou ranní už se dalo místem projet.

Nehoda se stala okolo půl čtvrté, vozidlo mělo ukrajinskou značku. "Auto vyjelo ze silnice a převrátilo se přes střechu. Potom zůstalo stát na kolech mimo silnici v poli," uvedl Mikoška. Podle něj cestovalo v autě dvanáct lidí. "Všichni byli při našem příjezdu mimo vozidlo, nemuseli jsme nikoho vyprošťovat. Deset lidí se zranilo. Z toho bylo sedm mužů a tři ženy," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
Další zprávy