Herečku zatkli za líbání v autě. Spletli si ji s prostitukou

pej
16. 9. 2014 11:19
Herečku známou z filmu Nespoutaný Django zadržela policie na základě anonymního telefonátu. Žena si teď stěžuje na nepřiměřený zásah policistů.
Daniele Watts
Daniele Watts | Foto: Facebook Daniele Watts

Los Angeles – Americká herečka Daniele Watts si stěžuje na jednání losangeleských policistů. Hlídka ji měla zadržet na základě anonymního telefonátu, podle kterého projevovala v zaparkovaném voze "nepřiměřenou náklonnost" svému manželovi. Volající si stěžoval na pohoršující jednání na veřejnosti. Herečka později uvedla, že se s mužem pouze líbala a policie ji zřejmě považovala kvůli barvě pleti za prostitutku.

Daniele Watts se svým manželem
Daniele Watts se svým manželem | Foto: Facebook Daniele Watts

Daniele Watts, známá například z filmu Nespoutaný Django, seděla se svým manželem v autě. Policisté přistoupili k páru s žádostí o identifikaci. Muž předložil průkaz totožnosti, Daniele údajně v ten moment telefonovala se svým otcem, tudíž na výzvu hlídky bezprostředně nereagovala. Policie ji proto spoutala. Herečka byla jednáním hlídky natolik zaskočena, že se následně rozbrečela přímo na ulici.

"Když jsem seděla na zadním sedadle policejního vozu, vzpomněla jsem si na svého otce, který přišel několikrát domů frustrován a ponížen policií, přestože neudělal nic špatného. Cítila jsem stud, hněv a frustraci ze současného světa," napsala o incidentu na svém Facebooku.

Ženu si spletli s prostitutkou

K situaci se prostřednictvím profilu na sociální síti vyjádřil i její manžel. "Policie si myslela, že Daniele je prostitutka a já její klient, ptali se nás na podivné otázky."

Policie v Los Angeles vydala prohlášení, ve kterém obhajuje jednání strážníků. Ti měli pouze reagovat na anonymní výzvu, která upozorňovala na nevhodné chování neznámého páru. "Při dalším šetření bylo zjištěno, že nedošlo k žádnému zločinu a oba byli následně propuštěni," stálo v policejním hlášení.

Incident se odehrál jen pár týdnů poté, co byl v Beverly Hills neoprávněně zadržen afro-americký filmový producent Charles Belk. Tehdy se policie za incident omluvila a označila událost za velmi nešťastnou.  

 

Právě se děje

Další zprávy