Gott jako kmotr Corleone a Heřmánek tátou v sukni. Celebrity se převlékly za filmové postavy

kalendář Proměny 2016
Ze zakladatelky Nadace Archa Chantal Chantal Poullain letos maskéři vytvořili postavu Kloboučníka z Alenky v říši divů, což je další film režiséra Tima Burtona, kterým se tvůrci nechali v případě Chantal Poullain inspirovat.
Proměny se ujala vizážistka Veronika Milá, která na projektu Proměny pracuje již sedmým rokem. Paruku si vzala na starosti barrandovská vlásenkářka Jitka Mádrová a kostým výtvarnice Michaela Horáčková Hořejší.
"Ty nejnáročnější maskérské proměny vždycky čekají na Chantal. Na jednu stranu proto, že Chantal má ráda postavy, na kterých je k nepoznání, a na druhou stranu proto, že se na její proměně vždycky rádi vyřádíme. A kloboučník, to byla lahůdka," říkají o proměně fotografové.
Po křtu kalendáře 18. listopadu budou odhaleny další fotografie slavných, které zatím zůstávají utajeny. Fanoušci proměn celebrit se ale mohou těšit na Báru Hrzánovou, Milana Kňažka, Lenku Krobotovou, Davida Prachaře nebo Romana Šebrleho.
Foto: Petr Kurečka
jaz
17. 11. 2015 9:00
V polovině listopadu vychází nový kalendář Proměny 2016, který na svých stránkách představí tucet českých celebrit převlečených za filmové hrdiny.

Letošního focení se účastnil i Karel Gott, který před objektivy fotografů Petra Kurečky a Marka Škarpa ztvárnil roli mafiána Dona Corleoneho z filmu Kmotr. Na dalších stránkách kalendáře se objeví syn Bolka Polívky Vladimír, herečka Jitka Schneiderová nebo Karel Heřmánek. Jako vždy si jednu z nejextravagantnějších rolí zahrála zakladatelka Nadace Archa Chantal Chantal Poullain, které patří výtěžek z prodeje kalendáře.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 57 minutami

Šest lidí se zranilo při nehodě tří aut u obce Gruna na Svitavsku

Šest lidí se zranilo při nehodě tří aut u obce Gruna na Svitavsku na silnici I/35. Jednoho musel vrtulník převézt do nemocnice, řekl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Aleš Malý. Frekventovaná silnice je kvůli nehodě uzavřena, podle mluvčí krajské policie Dity Holečkové bude uzavřena zřejmě do 12:00.

"Dvě osoby utrpěly středně těžká až těžká zranění. Jedna byla letecky přepravena do Brna, druhou převezla sanita do Fakultní nemocnice v Olomouci," uvedl Malý. Čtyři lidé s lehkými zraněními skončili ve Svitavské nemocnici.

Podle mluvčí krajských hasičů Venduly Horákové se u Gruny srazily dvě dodávky a nákladní automobil. Hasiči museli ze dvou dodávek vyprostit zaklíněné řidiče.

Zdroj: ČTK
před 59 minutami

Spilková zakončila turnaj v Portlandu dvěma ranami pod par a 38. místem

Golfistka Klára Spilková zakončila turnaj v Portlandu nejlepším kolem, zvládla jej s dvěma ranami pod par a dělí se o konečnou 38. příčku. Na letošním okruhu LPGA tak zaznamenala druhé nejlepší umístění, v dubnu na Havaji atakovala elitní desítku a byla dvanáctá. Zkrácený podnik Portland Classic, který o jedno kolo připravilo deštivé počasí, vyhrála světová dvojka Korejka Ko Čin-jong se skóre -11.

Šestadvacetiletá Spilková v Portlandu prošla cutem po předchozích třech nezdarech na elitním okruhu. Na prvním turnaji po olympijských hrách se každým dnem zlepšovala, hrála 75, 74 a v neděli 70 ran. Na závěr měla pět birdie a tři bogey.

O 38. místo se česká golfistka podělila se čtyřmi hráčkami, všechny získaly odměnu 7323 dolarů. Vítězná Ko Čin-jong si odvezla s devátým titulem na LPA Tour i prémii 210.000 dolarů. Za ní se podělily o druhou pozici s výsledkem -7 krajanka I Čong-un a Australanka korejského původu Su Oh.

Další zprávy