Gott jako kmotr Corleone a Heřmánek tátou v sukni. Celebrity se převlékly za filmové postavy

Foto: Petr Kurečka
jaz
17. 11. 2015 9:00
V polovině listopadu vychází nový kalendář Proměny 2016, který na svých stránkách představí tucet českých celebrit převlečených za filmové hrdiny.

Letošního focení se účastnil i Karel Gott, který před objektivy fotografů Petra Kurečky a Marka Škarpa ztvárnil roli mafiána Dona Corleoneho z filmu Kmotr. Na dalších stránkách kalendáře se objeví syn Bolka Polívky Vladimír, herečka Jitka Schneiderová nebo Karel Heřmánek. Jako vždy si jednu z nejextravagantnějších rolí zahrála zakladatelka Nadace Archa Chantal Chantal Poullain, které patří výtěžek z prodeje kalendáře.

 

Právě se děje

před 10 minutami

V Ostravě vykolejila tramvaj po srážce s autem, dva lidé jsou zranění

Dva lidé v pátek utrpěli zranění při srážce tramvaje a osobního auta v Ostravě. Oba zranění byli v automobilu. Tramvaj po nehodě vykolejila, řekli mluvčí Dopravního podniku Ostrava Karolína Rycková a mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Policejní mluvčí Soňa Štětínská řekla, že řidič auta zřejmě tramvaji nedal přednost při odbočování. Policisté zjišťují okolnosti nehody a žádají svědky, aby se přihlásili. Zraněnými byli osmašedesátiletá žena a sedmačtyřicetiletý muž. "Žena utrpěla lehké zranění hlavy. Muž měl těžší zranění v oblasti zad a podezření na otřes mozku," řekl Humpl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy