Vše o vévodovi a vévodkyni ze Sussexu. Harry a Meghan v tichosti spustili nový web

ČTK ČTK
13. 2. 2024 12:48
Britský princ Harry s manželkou Meghan v tichosti spustili novou internetovou stránku Sussex.com, na níž budou napříště informovat o svých aktivitách. Také web jejich nadace Archewell Foundation prošel proměnou.
Meghan a Harry v roce 2023
Meghan a Harry v roce 2023 | Foto: Reuters

Princ Harry s manželkou spustili nové stránky už v pondělí. Přináší poslední zprávy o vévodovi a vévodkyni ze Sussexu, životopisy 39letého Harryho a 42leté Meghan i internetové odkazy na jejich společnosti Archewell Foundation a Archewell Productions.

Na domovské stránce nového webu je erb vévodů a nápis "Kancelář prince Harryho & Meghan, vévody a vévodkyně ze Sussexu" podkreslen fotografií páru na sportovních hrách Invictus Games pro invalidní válečné veterány z minulého roku v Německu. Snímek, na němž se dvojice usmívá a tleská, je její oblíbený, uvedl časopis People.

Stránky Archewell Foundation doznaly změn v souladu s vizuální podobou stránek Sussex.com. Místo béžového pozadí je nyní domovská stránka neziskové organizace rovněž laděna do modré.

Na novou adresu se nyní automaticky přesměrují i bývalé stránky páru SussexRoyal.com, který byl založen v roce 2020 ještě předtím, než se Harry a Meghan odstěhovali do Spojených států. V témže roce, kdy se rovněž vzdali svých královských povinností i privilegií, přestali na instagramu aktualizovat svůj oficiální účet @SussexRoyal.

 

Právě se děje

Další zprávy