Aneta Langerová končí se Světluškou. Je to bolestné, tvrdí

jaz
25. 2. 2014 15:27
Zpěvačka Aneta Langerová se po skoro deseti letech spolupráce se Světluškou rozhodla dále v projektu nepokračovat. Přesný důvod odchodu ale nezveřejnila.
Aneta Langerová
Aneta Langerová | Foto: langerovaaneta.cz

Praha - Projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu pomáhá už deset let nevidomým lidem a skoro od začátku do něho byla zapojena právě Aneta Langerová, coby čerstvá vítězka prvního ročníku talentové soutěže Česko hledá SuperStar.

Aneta se aktivně zapojovala do benefičních koncertů, jichž byla tváří, cestovala s Kavárnou POTMĚ a také pomohla vybrat více jak 100 milionů korun, které od svého vzniku Světluška shromáždila a rozdala klientům.

Dnes sedmadvacetiletá zpěvačka uvedla ve svém prohlášení, že kvůli neshodě na budoucím směřování projektu musela spolupráci přerušit.

"Světluška se dostala do určitého milníku a po dlouhých diskuzích jsem zjistila, že na její budoucí směřování máme s Nadačním fondem Českého rozhlasu rozdílné názory. Je to velmi těžké a bolestné rozhodnutí, se kterým se budu ještě dlouhý čas smiřovat, ale vím, že někdy je nutné odejít pro dobro věci."

Aneta se ale konkrétněji ke svému odchodu vyjadřovat nechtěla. Také není známo, kdo zaujme její místo. "Je to velmi čerstvá informace, takže v současné chvíli nemáme nikoho, kdo by se stal novým patronem projektu," řekla Blesku Veronika Musilová z Nadačního fondu Světluška. 

 

Právě se děje

Další zprávy