Herec Shia LaBeouf nezvládá alkohol. Nastupuje do léčebny

ČTK ČTK
2. 7. 2014 10:39
Americký herec známý z filmové série Transformers se kvůli problémům s alkoholem dostal až do policejní cely.
Shia La Beouf.
Shia La Beouf. | Foto: Reuters

Los Angeles - Americký herec Shia LaBeouf, kterého minulý týden zadržela policie v New Yorku za výtržnosti při představení muzikálu Kabaret, dobrovolně nastoupil na protialkoholní léčbu. Uvedla to mluvčí osmadvacetiletého herce Melissa Katesová, kterou citovala agentura Reuters.

"Už nejsem slavný." LaBeouf na Berlinale
"Už nejsem slavný." LaBeouf na Berlinale | Foto: Reuters

"(LaBeouf) chápe, že jeho nedávné činy jsou projevem širších zdravotních problémů a nastoupil první z mnoha kroků nutných k zotavení," uvedla Katesová. Všechny činy, ze kterých byl herec obviněn, jsou pouze přestupky a hrozí mu za ně minimální nebo žádný trest vězení, pokud bude shledán vinným.

LaBeouf začínal jako dětská hvězda studia Disney. Pak na sebe upozornil rolí ve filmu Transformers, ale nejčastěji se jeho jméno skloňovalo v souvislosti se čtvrtým dílem série s Harrisonem Fordem Indiana Jones a Království křišťálové lebky.

V poslední době ale na sebe častěji upozorňoval bizarním chováním než filmovými výkony. Například v únoru přišel na červený koberec Berlínského filmového festivalu s papírovým sáčkem na hlavě s nápisem: "Já už nejsem slavný."

 

Právě se děje

Další zprávy