Adam Mišík přiznává: Mám rád Lucii i Justina Biebera

Magazín Magazín, PR
18. 3. 2014 10:50
Adam Mišík bojuje o Hudební cenu rádia Evropa 2 v kategorii Objev roku. Co říká na možnou výhru?
Anděl 2012 - Adam Mišík, syn zpěváka Vladimíra Mišíka
Anděl 2012 - Adam Mišík, syn zpěváka Vladimíra Mišíka | Foto: Hermína

Praha - Už tento čtvrtek vyhlásí rádio Evropa 2 svoje první federální Hudební ceny, o vítězství se tedy utkají ve stejné kategorii jak české, tak slovenské hvězdy.  

V kategorii Objev roku bojuje i se zahraniční konkurencí stále populárnější Adam Mišík. Co říká na možnou výhru?

"Vzhledem k tomu, že o ocenění rozhodují fanoušci, tak hlavně závazek jejich přízeň nezklamat a dělat i dál hudbu, která je bude bavit a z které budou mít radost. A taky bych si měl co vystavit na poličce v pokoji," směje se mladý talent, jehož hvězda stále stoupá.

Mladší syn hudebníka Vladimíra Mišíka se od dětství věnuje také herectví, účinkoval v mnoha filmech, televizních seriálech i divadelních rolích. Málokdo ví, že také tancuje a dokonce skvěle imituje Michaela Jacksona.

Adam Mišík - Tvoje světy
Adam Mišík - Tvoje světy | Video: YouTube

Kdo další patří k jeho idolům? "Justin Timberlake, Bruno Mars, ale mám rád i české kapely a umělce jako Lucie. Nepohrdnu ani moderním popem, jaký dělají One Direction, Justin Bieber nebo James Arthur. Na každé hudbě se snažím najít to dobré," říká Adam.

V poslední době se Adam věnuje přípravě nové desky a singlu, který ji předchází: "Měla by vyjít v květnu. Už se nemůžu dočkat, až jí moji fans celou uslyší!"

 

Právě se děje

Další zprávy