Adam Mišík přiznává: Mám rád Lucii i Justina Biebera

Magazín Magazín, PR
18. 3. 2014 10:50
Adam Mišík bojuje o Hudební cenu rádia Evropa 2 v kategorii Objev roku. Co říká na možnou výhru?
Anděl 2012 - Adam Mišík, syn zpěváka Vladimíra Mišíka
Anděl 2012 - Adam Mišík, syn zpěváka Vladimíra Mišíka | Foto: Hermína

Praha - Už tento čtvrtek vyhlásí rádio Evropa 2 svoje první federální Hudební ceny, o vítězství se tedy utkají ve stejné kategorii jak české, tak slovenské hvězdy.  

V kategorii Objev roku bojuje i se zahraniční konkurencí stále populárnější Adam Mišík. Co říká na možnou výhru?

"Vzhledem k tomu, že o ocenění rozhodují fanoušci, tak hlavně závazek jejich přízeň nezklamat a dělat i dál hudbu, která je bude bavit a z které budou mít radost. A taky bych si měl co vystavit na poličce v pokoji," směje se mladý talent, jehož hvězda stále stoupá.

Mladší syn hudebníka Vladimíra Mišíka se od dětství věnuje také herectví, účinkoval v mnoha filmech, televizních seriálech i divadelních rolích. Málokdo ví, že také tancuje a dokonce skvěle imituje Michaela Jacksona.

Adam Mišík - Tvoje světy
Adam Mišík - Tvoje světy | Video: YouTube

Kdo další patří k jeho idolům? "Justin Timberlake, Bruno Mars, ale mám rád i české kapely a umělce jako Lucie. Nepohrdnu ani moderním popem, jaký dělají One Direction, Justin Bieber nebo James Arthur. Na každé hudbě se snažím najít to dobré," říká Adam.

V poslední době se Adam věnuje přípravě nové desky a singlu, který ji předchází: "Měla by vyjít v květnu. Už se nemůžu dočkat, až jí moji fans celou uslyší!"

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy