Garsonka v novostavbě se uchází o cenu v soutěži Interiér roku

Garsonka v novostavbě se uchází o cenu v soutěži Interiér roku
Klient si rovněž přál maximum vzdušnosti.
A zároveň oddělení spací zóny od obytné.
Toho se podařilo dosáhnout vestavbou s posuvnými dveřmi.
Vestavba poskytuje kromě velkého množství úložný prostor i místo na TV, která je připevněna na otočném karuselu. Díky tomu lze sledovat televizi z obývací části i z ložnice.
Foto: archiv IBD
1. 2. 2017 13:31
Architektka pracovala s jasným zadáním a pevným rozpočtem. Promyšlením každého detailu se jí i ve čtyřicetimetrové dispozici podařilo vytvořit vzdušný obývací pokoj a oddělenou ložnici. Vestavěná příčka má navíc dostatek úložného prostoru. Projekt se uchází o cenu v soutěži Interiér roku, v níž je Aktuálně.cz mediálním partnerem.
 

Právě se děje

před 33 minutami

Nash začala Světový pohár v cyklokrosu druhým místem v Iowě

Kateřina Nash dojela na úvod Světového poháru v cyklokrosu v Iowa City druhá. Českou závodnici porazila jen Kanaďanka Maghalie Rochetteová, která vybojovala první vítězství v seriálu, přestože hned v úvodním kole na písčitém úseku spadla. Nash ztratila na vítězku sedm sekund.

 

Mezi muži vyhrál při svém debutu v elitní kategorii Světového poháru jednadvacetiletý Belgičan Eli Iserbyt. Čeští reprezentanti v závodě nestartovali.

 

Nash, která žije v USA, navázala druhým místem na předloňský triumf v Iowa City. Třetí Američanku Claru Honsingerovou za sebou jednačtyřicetiletá rodačka z Prachatic nechala o osm sekund.

 

Úvodní závod sezony vynechaly úřadující trojnásobná mistryně světa Belgičanka Sanne Cantová a vítězka uplynulého ročníku Světového poháru Nizozemka Marianne Vosová.

 

Bývalý mistr světa do 23 let Iserbyt vedl belgickou ofenzivu v Iowě. Zástupci cyklokrosové velmoci obsadili prvních pět míst a v nejlepší patnáctce jich bylo třináct. Iserbyt vyhrál s velkým náskokem 54 sekund před Toonem Aertsem.

 

Další závod Světového poháru se pojede za týden v americkém Waterloo, v listopadu seriál zavítá do Tábora.

 

Úvodní závod Světového poháru v cyklokrosu v Iowa City (USA):

Muži: 1. Iserbyt 1:05:27, 2. Toon Aerts -54, 3. Soete, 4. Vermeersch oba -1:00, 5. Sweeck (všichni Belg.) -1:01, 6. Van der Haar (Niz.) -1:25.

Ženy: 1. Rochetteová (Kan.) 46:23, 2. Nash (ČR) -7, 3. Honsingerová (USA) -15, 4. Van der Heijdenová (Niz.) -25, 5. Richardsová (Brit.) -32, 6. Kaptheijnsová (Niz.) -44.

Další zprávy