Anketa: Bílý dům s marťany nemluví, tak kdo tedy?

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
8. 11. 2011 15:35
Některé známé osobnosti s mimozemšťany v kontaktu očividně jsou. Kdo je váš favorit?
Foto: Universal Studios

Anketa - Bílý dům oficiálně popřel jakýkoliv kontakt s mimozemskou civilizací. Vyvrátil tak dlouhé spekulace a konspirační teorie, které byly častými předlohami filmů nebo televizních seriálů.

I přes tuto zlomovou zprávu ale nelze popřít, že se na Zemi stále pohybuje mnoho jedinců, kteří spolupráci s mimozemskou civilizací neskrývají, ba ji dokonce i veřejně propagují.

Kdo je podle vás v tomto směru nejlepší?

 

Právě se děje

před 1 hodinou

"Chcete, aby tu vládl Putin?" V Minsku protestují stovky lidí proti integraci země s Ruskem

O plánech na "prohloubení integrace" země s Ruskem mají v sobotu v černomořském letovisku Soči jednat prezidenti obou zemí Alexandr Lukašenko a Vladimir Putin. Agentura AP odhadla počet demonstrantů na více než 1000, nezávislý server Tut.by se dopočítal 730 účastníků.

Demonstranti se po poledni pokusili proniknout na schodiště Paláce republiky, ale policisté v uniformách i civilu jim v tom zabránili. Jinak pořádkové síly nezasáhly, přestože akce nebyla povolená.

"Chcete, aby tu vládl Putin?" ptal se do megafonu opoziční aktivista Pavel Severinec a dav odpovídal "Ne!". "Takovou integraci nemám zapotřebí," vykřikovala žena, držící plakát s přeškrtnutou ruskou vlajkou. Na výzvy policie k rozchodu odpovídali demonstranti voláním "Ať žije Bělorusko!", vylíčil server. Demonstranti mají v plánu vydržet až do soumraku a v neděli v protestu pokračovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy