Zpěvačka Ewa Farna se vdala. Vzala si kytaristu Martina Chobota

ČTK ČTK
22. 9. 2017 15:08
Česká zpěvačka polského původu Ewa Farna si vzala po čtyřech letech vztahu kytaristu Martina Chobota. Novinku oznámila na svém Facebooku. Chobot působí v její doprovodné kapele a skupině eFeM s Filipem Táborským.
Ewa Farna a Martin Chobot.
Ewa Farna a Martin Chobot. | Foto: ČTK

Zpěvačka Ewa Farna se vdala za kytaristu své doprovodné kapely Martina Chobota. Oznámila to na svém Facebooku.

"Před pár dny jsme se s mým Martinem vzali a prožili nejkrásnější den našeho života. Po čtyřech letech vztahu a devítiletém přátelství v kapele. Co víc dodat," napsala čtyřiadvacetiletá zpěvačka polského původu.

Vyhledávaný kytarista Chobot vedle působení v kapele Farné před třemi lety představil debutové album jako člen dvojice eFeM s Filipem Táborským. V očích mnohých příznivců populární hudby je však především "ten, který chodí s Ewou Farnou".

"Tomu se nevyhneme, ale to, že jsem už delší dobu přítelem Ewy, není důvod, abych přestal dělat muziku. Doufám, že eFeM budou posluchači brát kvůli naší hudbě," řekl tehdy Chobot.

Deset let na hudební scéně

Farna loni oslavila deset působení na tuzemské hudební scéně zatím největším koncertem ve své kariéře v pražském Foru Karlín. Debutové album s hitem Měls mě vůbec rád? vydala v roce 2006.

"Za největší úspěch své kariéry považuji právě to, že trvá deset let. Že první soudy o mně jako o 'rychlokvašce' byly odbourány. I kdybych teď skončila, myslím, že deset let v jakékoli branži není zanedbatelná věc," konstatovala tehdy rodačka z Třince.

Za prodej 25 tisíc kusů nahrávky Měls mě vůbec rád? získala Farna platinovou desku. Druhé album Ticho se drželo se stejnými prodeji mnoho měsíců mezi deseti nejprodávanějšími deskami v Česku.

V roce 2013 společně s Pavolem Haberou a Ondřejem Soukupem komentovala výkony finalistů vyhledávací soutěže Česko Slovensko hledá SuperStar. Vzhledem ke svému původu natáčí desky i v polštině a u severních sousedů často koncertuje.

Video: Ewa Farna o své nové písni

Jolana Voldánová pozvala na kafe polsko-českou zpěvačku Ewu Farnou, která 11.11. odehraje svůj velký koncert na oslavu 10 let své kariéry. | Video: Jolana Voldánová
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 20 minutami

Čtyřicetiletá série Dukly skončila. Primátorky vyhrála osma Slavie Praha

Vítězem 108. ročníku Primátorek jsou veslaři Slavie Praha. Druhá skončila na Vltavě se ztrátou tří sekund osma společenství Slavie s Přerovem a třetí dojela posádka pražského ČVK s Mělníkem, jež měla manko dalších tří vteřin.

Po změně pravidel se dnes konal první ročník po omezení startu veslařů takzvaných resortních sportovních center včetně Dukly. V hlavním závodě tak formálně skončila více než čtyřicetiletá vítězná série Dukly, v nejrychlejší posádce však sedělo hned šest veslařů, kteří jsou v současnosti členy armádního klubu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy